Balık

Balık burcu yorum arşivi

30 Nisan 2021 Balık burcu yorumu

İyimser duygular içinde olduğunuz bir dönem. Karşılaştığınız bazı kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve yepyeni projeler yapabilirsiniz. Eski birikimlerinizi gözden geçirecek ve yeteneklerinizi kullanmak için harekete geçeceksiniz. İsteklerinizi sempatik bir biçimde ortaya koyabilirsiniz ancak ciddiye aldığınız ve önemsediğiniz kişileri etkilemeyi başaracaksınız. Çünkü çok önemli konuları rahat ve sakin bir tavır ile ortaya koyabilirsiniz ve farklı çevreleri bir araya getirebilirsiniz. Uzlaştırıcı ve olumlu tavırlarınız ile hem önemli kişileri, hem de dostlarınızı etkilemeniz mümkün.

Balık burcunun bugün genel durumu

Farklı davranarak, kararlılığınız ve organizasyon becerilerinizle iş arkadaşlarınızı etkileyeceksiniz. Ona olan saygınızı yitirmeniz yüzünden, sevgilinize karşı dargın davranacaksınız. Bu ayrıca, başkalarının önünde sorunlardan bahsetmeyi sevmemenizden de kaynaklanıyor.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Kaygılarınızla çileden çıkmayın. Bugün sakin olmayı öğreneceksiniz. Kendinize biraz daha fazla inanın. İkinci dekantta doğanlar ofiste fikirlerine değer verilmesini sağlayacaklar ve hayal kırıklıkları yaratmayacaklar.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yaratıcı konulara daha açık bir gündesiniz. Yeteneklerinizi ortaya koymanız zor olmayacak. Çocuklarla ilgili işlerle de yakından ilgilenebilirsiniz.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Maddi ve manevi değer yarattığınız konularla ilgili bir destekle karşılaşmanız olası. Parasal kaynaklarınızla ilgili temaslar yapacağınız bir gündesiniz. Çok şanslısınız.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün daha çok yaratıcılığa veya sanata dayalı işlerinizle ilgileneceksiniz. Eğlenceye ve spora dayalı aktiviteler içinde olabilirsiniz. Harcamalarınız gün içinde sizi sinirlendirse de özel hayatınızdaki mutluluğunuz her şeyi geride bırakmanızı sağlayacak boyutta olacak.