Balık

Balık burcu yorum arşivi

10 Haziran 2021 Balık burcu yorumu

Hayal gücünüzü uyandıran konular ile ilgilenmek hoşunuza gidiyor ancak düşünceler zihninizin derinlerine inebilir ve bu durum yapmanız gereken pratik işlere odaklanmanız zorlaştırabilir. Buna karşılık hayal gücü gerektiren işler ve sanatsal faaliyetlerde bulunanlar için verimli bir gün. Bilincinizin derinlerinden yükselen gizli arzularınız uyanabilir ve bilinenden daha başka konuları araştırabilirsiniz. Bugün uzun zamandır görmediğiniz yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz ve eski bir arkadaşınız ile karşılaşabilirsiniz. Bu arada alacağınız teklifler sizi harekete geçirebilir.

Balık burcunun bugün genel durumu

Firmanızdaki birinin kötü bir davranışından sizi koruyacak olan bağımsız bir çalışana güven duyabilirsiniz. Yeni tanıştığınız bir kişinin sıcak ve kibar davranışları sizi çok etkileyecek ve onun ilgisini çekmek için elinizden geleni yapacak, muhtemelen pohpohlama tekniği kullanacaksınız.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Bugün diğerleriyle harika bir anlayışa ulaşacaksınız. En zorlu anlarda dayanışma ve destek sunacak ve göreceksiniz ve para kazanmak için harika fırsatlar yakalayacaksınız. Eğer üçüncü dekantta doğanlardansanız yıldızlar size tümüyle farklı bir mesleki hayatın temelini oluşturabilir. En iyi fırsatları kaçırmamaya bakın.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Günün ilk yarısında üstünüzde daha fazla baskı hissedebilirsiniz. Öğle sonrasında gruplar içinde yapabileceğiniz yeni şeyler var.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Bugün onu düşünürken biraz melankolik gibisiniz. Ama bu düşünceniz ve üzüntünüz boşa çıkacak çünkü gün içinde sizi arayarak büyük sürpriz yapacak. Güne zinde başlayın. PARA: İşinizi çok seviyor ve şikayet etmiyorsunuz. Maddi durumunuz biraz daralıyor, ödemelerin gecikmesi canınızı sıkıyor. SAĞLIK: Tırnaklarınız kırılıyor ve parmak uçlarınızda sızlamalar oluşuyor. Süt, yoğurt ve peynir tüketimini çok azalttınız, buna dikkat edin.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Arkadaşlarınız özel hayatınızda bazı olumsuzlukları fark etmeniz için ellerinden geleni yapacak. Onlara sinirlenmek yerine olaylara tarafsız gözlerle bakın