Balık

Balık burcu yorum arşivi

12 Haziran 2021 Balık burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve yapmanız gereken işler ile ilgileneceksiniz. Daha önce ortaya çıkmış olan karışıklıkları çözümlemek için sabırlı ve dirayetli davranmayı başaracaksınız. Ayrıca büyükleriniz ve otoriteyi temsil eden kurumlar ve kişiler sizi destekleyecek. Bugün karşılaştığınız olaylar size geçmişi hatırlatabilir. Veya siz aile köklerinizi araştırabilirsiniz. Tarih, eski medeniyetler, kültürler hakkında çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz ve yabancı ülkelere gitmeyi arzu edebilirsiniz. Bugün ciddi konular ile ilgilenmeniz gerekebilir. Sorumluluk gerektiren işlerinizi yapmak için uygun zaman. 

Balık burcunun bugün genel durumu

İntikamınızı alabileceksiniz. Hayal gücünüz çok kuvvetli olacak ve yeni tanıştığınız kişilerden üstün olacaksınız. Sevdiğinize karşı daha fazla sorumluluk hissedeceksiniz ve güvensizliğin üstesinden gelmek için onu ilgi odağı yapmaya çalışacaksınız.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Bugün yıldızlar sabır ve sebatla davranıp belirli hedeflere odaklanmanızı tavsiye ediyor. Başak burcundan kıskanç bir iş arkadaşına dikkat! Yükseleni Yengeç olanlar Boğa burcundan bir iş arkadaşlarına karşı olan saldırganlıklarını frenlemek zorunda kalacaklar; bir anlaşmazlık sorunlara yol açabilir.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün bir grup çalışması ya da sosyal bir faaliyet içinde olmak çok yararlı olabilir. Beklentilerinizde daha gerçekçi davranabilirsiniz.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Bugün sevildiğinizi bilmek ilişkinizi çok daha güçlendirecek. Kendi kafanızdan yorumladığınız bazı tarihlere karşı çıkabilir. Sabırla onun evet demesini bekleyin. Çünkü size çok aşık. PARA: İşinizi değiştirmek bugün en büyük idealiniz. Bunun için sabah saatlerinde yeni arayışlara kalkışacaksınız. Gün içinde beklediğiniz haberler gelecek, merak etmeyin. SAĞLIK: Çok çalışarak vaktinden önce bedeninizi yıpratıyorsunuz. Dinlenmeyi asla ihmal etmeyin.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Toplum önü işleriniz devrede olacak. Güçlü arkadaşlarınızın davetlerini geri çevirmemelisiniz. Bugün, kalabalık ortamlara girmekten çekinmeyin.