Balık

Balık burcu yorum arşivi

10 Temmuz 2021 Balık burcu yorumu

Daha önce başlattığınız işler ile ilgili yeni projeler yapabilirsiniz. Beklediğiniz haberleri alabilirsiniz ve hemen harekete geçmek isteyebilirsiniz. Hayal gücü gerektiren alanlarda çalışmalar yapanlar için verimli bir gün. Sanatsal faaliyetlerde bulunmaktan ve sanatçılar ile birlikte olmaktan keyif alacaksınız. Bu arada karşılaştığınız bazı olaylar duygularınızın derinleşmesine neden olabilir ve kuşkucu bir tavır içine girebilirsiniz. Endişelerinizi sevdiklerinize yansıtmasanız iyi olacak. Yabancılar ile işbirliği yapabilirsiniz ayrıca yabancı ortamlarda kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Balık burcunun bugün genel durumu

Her şey yolunda gidiyor, fakat sizi patronuna karşı kötü duruma düşürmeye çalışan kıskanç iş arkadaşınızın kim olduğunu bulmaya çalışın. Sevgilinizden ilginç bir teklif alacaksınız ve bu sayede birlikteliği ve duygusal uyumu yakalayacaksınız.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Kötü sürprizlerden kaçının, işyerinde düzenli, dakik, gayretli ve ihtiyatlı olun ve kural ve kanunlara uyun. Yıldızlar bu burcun yeni bir iş arayan ya da belli bir alanda uzmanlaşmak isteyen gençleri için özellikle olumlu olacak.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Hafta sonu olmasına karşın işlerinizi tamamlamamış olabilir. Halbuki öğreneceğiniz, kendinizi geliştirebileceğiniz çok şey var.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Duygusallığınız çok ileri düzeyde. Bugün melek gibisiniz. İnsanların sorunlarını dinleyecek ve onlara yardım edeceksiniz. Boş vakitlerinizde kitap okursanız sizin için çok faydalı olacaktır.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Hayatınızda kimse yoksa sosyal çevrenizin devreye girmesiyle aşkı deneyimleyebilirsiniz. Arkadaşlarınızın hayatlarındaki olaylar önem kazanacak. Sosyal çevrenizle aranızda birtakım sorunlar oluşabilir, dikkatli olmalısınız.