Balık

Balık burcu yorum arşivi

21 Ağustos 2021 Balık burcu yorumu

Balık burcunun bugün genel durumu

Olumlu bir döneme giriyorsunuz; terfi etmeniz muhtemel ve bu da ekonomik durumunuz için faydalı olacak. Sevgilinizin samimiyetiyle ilgili bazı şüpheleriniz olacak ve size ne kadar sadık olduğunu görmek için ona bir tuzak kurmaya çalışacaksınız.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Sizden daha fazla tecrübesi olan kişilerin fikirlerine değer vermezlik etmeyin ve beceriksiz kişileri dinleyerek de vaktinizi harcamayın. Harika fırsatlar kaçırabilirsiniz. İş arayan birçok genç geçici de olsa tatminkâr ve iyi maaş veren birer iş bulacaklar.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Hemen güneş tutulması öncesinde üzerinizde daha fazla baskı hissedebilirsiniz. Bugün tamamlanması gereken işler için uğraş verebilirsiniz.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Hayallerle güne başlayacaksınız. Ancak hayallerin dağıtıcı etkisinden uzaklaşmanız gerekiyor. Yoksa yapmanız gereken işlerle ilgilenmeniz zor olabilir. Sevdikleriniz ile ilgili endişeleriniz olabilir ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen kaygılar gördüğünüz rüyalarda açığa çıkabilir. Anneniz ile birlikte yaşadığınız eski günleri hatırlayabilirsiniz ve duygularınız derinleşebilir.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yapmanız gereken günlük işlerinizi kolay şekilde toparlayacak ve bu pazar ortak parasal fırsatlarınızda kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Bu birkaç gün boyunca iş alanlarınızda birtakım önemli adımlar ve sonuçlar ortaya çıkabilir.