Balık

Balık burcu yorum arşivi

22 Ağustos 2021 Balık burcu yorumu

Balık burcunun bugün genel durumu

Olumlu bir döneme giriyorsunuz; terfi etmeniz muhtemel ve bu da ekonomik durumunuz için faydalı olacak. Sevgilinizin samimiyetiyle ilgili bazı şüpheleriniz olacak ve size ne kadar sadık olduğunu görmek için ona bir tuzak kurmaya çalışacaksınız.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Sizden daha fazla tecrübesi olan kişilerin fikirlerine değer vermezlik etmeyin ve beceriksiz kişileri dinleyerek de vaktinizi harcamayın. Harika fırsatlar kaçırabilirsiniz. İş arayan birçok genç geçici de olsa tatminkâr ve iyi maaş veren birer iş bulacaklar.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızla ilgili koşullar sizi biraz yorabilir. İşlerinizle ilgili yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Hayatınızdaki engelleri aşmak için çaba sarf edeceğiniz zamanlar var. Sorumlu olduğunuz işlerde bürokratik konular gündeme gelebilir. Bazı olaylar nedeniyle kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Gün içinde kendinize zaman ayırmaya çalışın.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Duygusallığınız çok ileri düzeyde. Bugün melek gibisiniz. İnsanların sorunlarını dinleyecek ve onlara yardım edeceksiniz. Boş vakitlerinizde kitap okursanız sizin için çok faydalı olacaktır.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Güneş tutulması iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda yeni konuları karşınıza getirebilir. Günlük hayatınızın ritminde önemli değişiklikler oluşabilir.20 AĞUSTOS 2017 BALIK BURCU YORUMU