Balık

Balık burcu yorum arşivi

28 Ağustos 2021 Balık burcu yorumu

Heyecanlı ve duygusal olacağınız bir gün. Karşılaştığınız olaylar ve kişiler bilinçaltınızı uyandırabilir ve düşüncelerinizin derinleşmesine neden olabilir. Bilinçaltınızı uyaran durumlar karşısında eskiden yaşadıklarınızı hatırlayabilirsiniz ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olun ve tartışma ortamlarından uzak durun. Eviniz ile ilgilenmeniz gerekebilir. Çocuklar, kardeşler, arkadaşlar veya yakınlarınızın size ihtiyacı olabilir ve kafanız karışabilir. Fakat yaşam enerjiniz yüksek olduğu için sorunlar ile başa çıkabilirsiniz ve kararlarınızı sürdürebilirsiniz.

Balık burcunun bugün genel durumu

Patronunuz açık sözlüğünüzden dolayı sizi takdir edecek ve diğer iş arkadaşlarınızın size imrenmesine sebep olacak kararlar alacak. Yıldızlar yoğun duygular yaşayacağınız bir dönemi gösteriyor; partneriniz size yakın ve nazik davranacak.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar iş ilişkilerinin fazlasıyla ilerleyeceğini gösteriyor. Yeni sözleşmelere başlamak için inanılmaz fırsatlar oluşacak. Mümkün olduğunca faydalanmaya çalışın. Öğretim ve bilimsel araştırmalar alanlarında çalışanlar bugün zihinsel olarak kendilerini işlerine verebilecekler ve harika sonuçlar alacaklar.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün size yüksek enerjiler ve heves getirmekte. Yolculuklar, kendinizi geliştirebileceğiniz olanaklar var.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Erime... Evli olanlar çeşitli nedenlerden dolayı bazı tartışmalar yaşayabilirler. Tartışmalardan uzak durmayı yeğleyiniz. Bekarlar için aile fertleri ile tam bir uyum sözkonusu.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bu pazar hayatınızla ilgili birtakım yeni kararları devreye sokacak, iş hayatınızda nasıl davranmanız gerektiğine dair önünüzdeki dönemi düzenleyip planlar yapacaksınız. Öğrenmeye olan hevesiniz sizi büyük ve farklı insanlara danışmaya götürebilir.