Balık

Balık burcu yorum arşivi

16 Eylül 2021 Balık burcu yorumu

Duygularınızın dalgalandığı bir gün... Yanlış anlamalar ve anlaşılmalar olabilir. Bugün alıngan bir tavır içinde bulunmasanız iyi olacak. Bugün karşılaştığınız olaylar duygusal karmaşa hissetmenize neden olabilir ve sevdiklerinizin davranışlarından etkilenebilirsiniz. Ancak duygularınızı aklınız ile denetlemeniz mümkün. Üstelik daha önce hissetmediğiniz ölçüde sabırlı davranabilirsiniz ve büyüklerinizin desteğini alabilirsiniz. Bazı kayıplar olabilir fakat aynı zamanda kazançlarınız da olacak. Aslında ideallerinizi değiştiren durumlar ile karşılaştığınız bir dönem...

Balık burcunun bugün genel durumu

Bu döneme çok neşeli girmeyeceksiniz, fakat kazançlarınızı artırma imkanı size mücadele dürtüsü kazandıracak. Sevgilinizin bazı tavırları eski aşklarınızdan birini hatırlatacak. Partnerinize karşı çok samimi olarak, bu konuyu açıkça tartışacaksınız.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar sizi destekliyor ve niyetlerinize ulaşmanıza imkân verebilirler. Ancak çok saldırgan olmamaya ve önemli fırsatları kaçırma riskine girmemeye çalışın. Birinci dekantta doğanlar aşması çok kolay olmayan bazı engellerle karşı karşıya gelmek zorunda kalacaklar ancak sağduyulu ve sabırlı olabilirlerse kara bulutlar yavaş yavaş dağılmaya başlayacaklar.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde farklı ve yeni konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Kendi içinizdeki enerjiyi dışa vurmak isteyebilirsiniz. Bugün keyif aldığınız konulara zaman ayırmak size iyi gelecektir. Çocuklarınızla zaman geçirebilirsiniz. Hayallerinizin peşinden gitmek isteyebilirsiniz. Sevdiğiniz konular için harcama yapabilirsiniz. Sanatsal aktivitelere katılabilirsiniz.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

HEDEFLERİNİZE ilerlerken göz önünde olmanız negatiflikleri üstünüze çekiyor. Maneviyatınıza yönelmeniz sizi kötü gözden koruyacaktır.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Parasal destekler ve karşınıza gelen seçenekler hayatınızı güzelleştirebilir. İş hayatınızda veya sağlığınızla ilgili konularda bugün dileklerinizi iyi şekillendirin. Önemli ilişkiler kurabilirsiniz.