Balık

Balık burcu yorum arşivi

17 Eylül 2021 Balık burcu yorumu

Balık burcunun bugün genel durumu

Durgunsunuz, bu da sinirlerinizi bozuyor ve bugün yaptığınız hiçbir şeyden tatmin olmamanıza sebep oluyor; biraz hayal kurmaya çalışın. Venüs, tüm burçların en olumlusu yapıyor. Eğer bir ilişkiniz varsa sorunlarınızı çözebileceksiniz; bekarsanız da yeni arkadaşlar edineceksiniz.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Bugün gökyüzü sizden yana olacak; olumlu Astral akış yeni girişimleri doğuracak. Tadını çıkarın! Gençler bugün kişisel bir başarıya ulaşmak için mükemmel bir vesile bulabilirler. İhtiyatlı davranmaları gerekecek ancak fırsatı kaçırmamaya da dikkat etmeliler.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün biraz çaba göstermeniz gereken meşguliyetler söz konusu olabilir. Aynı zamanda başkalarına da yardımcı olabilirsiniz.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yalnız kalmaya ihtiyacınız var. Kendi başınıza kalmak sizi dinlendirebilir. Ancak; sosyal hayata dahil olmasanız bile, aile içi iletişimler bir şekilde gündeme gelecektir.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sevdiğiniz insana, hayatı paylaştığınız kişilere karşı sinirli ve agresif olmayın. Onlar size karşı ters davranırsa durum ve olayları sakinlikle karşılayın. Günlük işleriniz üzerinizde stres yaratabilir.