Balık

Balık burcu yorum arşivi

01 Ekim 2021 Balık burcu yorumu

Kendinize olan güveniniz giderek yükseliyor. Yeni girişimlerde bulunmak için harekete geçebilirsiniz fakat öncelikle yapmanız gereken işlere dikkatinizi odaklayacaksınız ve dikkatinizi pratik konulara odaklayacaksınız. Ödevler, sorumluluğunu aldığınız işler ve kişiler ile ilgilenebilirsiniz. Bugün kendinizi şanslı hissedeceksiniz ve sevdiklerinizin desteğini alacaksınız. Böylece sizi zorlayan veya rahatsız olduğunuz her ne var ise, bunlardan uzaklaşıp yapmanız gereken işlere dikkatinizi odaklayabilirsiniz.

Balık burcunun bugün genel durumu

Düşündüğünüzden daha fazla kazanacaksınız ve sonunda kendinize bir şey alabileceğiniz için mutlu olacaksınız. Sevdiğinize karşı daha fazla sorumluluk hissedeceksiniz ve güvensizliğin üstesinden gelmek için onu ilgi odağı yapmaya çalışacaksınız.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar size gülümsüyor ve enerjinizi yeniliyor ancak elinizdeki kozları açığa vurmamanızı ve ihtiyatı elden bırakmadan hareket doğrunuzu uzatmanızı salık veriyor. Kendi işinizde çalışıyorsanız aktivitenizle dair her tür idari, mali ve sigortayla ilgili konuyu düzenleyip kontrol altında tutmaya çalışın.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün biraz daha dikkatli ve özenli olmalı ve gereksiz risklere girmemelisiniz. Duygusal açıdan kendinizi kontrolsüz hissedebilirsiniz.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Hatalarınız bugün karşınıza çıkacak. Söylediğiniz yalanları toplarlamaya çalışma günü bugün. Ani bir kararla partnerinizden ayrılma kararı alabilirsiniz.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün itibarıyla geçmişinizde kaldığına inandığınız konular yeniden gündeminizde yer almaya başlayabilir. Ortaklaşa yapılacak işlerde kendinizi göstermek için bu haftayı bir fırsat olarak değerlendirebilirsiniz. Yakın dostlarınızla paylaşımlarınız artacak.