Balık

Balık burcu yorum arşivi

07 Ekim 2021 Balık burcu yorumu

Bugün dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz ve sağlık, bakım ve benzeri konularla ilgileneceksiniz. Önemsediğiniz kişiler ve konularla ilgili bazı korkularınız olabilir ve bunun baskısını hissedebilirsiniz. Fakat baskı duygusu uyandıran konulara daha farklı açılardan bakabilirsiniz ve böylece tarzınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Yaşam tarzınızı ve içinde bulunduğunuz koşulları değiştirmek istediğiniz bir dönemde bulunuyorsunuz. Yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. Sevdikleriniz ile ilişkileriniz güçlenecek. Hayal gücü yüksek kişiler ve sanatçılara aşık olabilirsiniz.

Balık burcunun bugün genel durumu

Patronunuz açık sözlüğünüzden dolayı sizi takdir edecek ve diğer iş arkadaşlarınızın size imrenmesine sebep olacak kararlar alacak. Bir arkadaşınızla buluşmaya gideceksiniz ve gayriihtiyari, sevgilinizi bir başkasıyla konuşurken göreceksiniz. Bu sizi kızdıracak ve kıskançlık duyacaksınız.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Güne yavaş başlayacaksınız ve bir karşıtlık bir aksiliğe neden olabilir; yürürlükteki bir projenize geri dönüp bir göz atmak zorunda kalabilirsiniz. Birinci dekantta doğanlar için mesleki durum biraz karmaşık olacak. Hırsları onları gerçek olasılıklardan çok uzaklara sürükleyebilir.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün çalışma hayatınızda eski işlerinizi toparlama fırsatı bulabilirsiniz. Parasal konularda başkalarından fikir alabilirsiniz. Bunları değerlendirmek için uygun bir gün olamayabilir. Gün içinde fazla harcama yapmamaya özen gösterin. Kişisel yeteneklerinizle ilgili konularda yeniden harekete geçebilirsiniz. İlişkilerinizde dengeyi sağlamaya çalışın.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Fark edilmek, övgü dolu sözcükler duymak sizi motive edecek. Ama siz bunları hep istiyorsunuz. Sahip olduklarınızla şu an yetinmelisiniz. Daha fazlası sorun yaratabilir.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kendi paranıza odaklanmak, parasal işlerde bulunmak anlık tepkileri kolaylaştırabilir. Kendinize yönelik hareket etmek isterken, kararsızlıklarınıza dikkat edin.