Balık

Balık burcu yorum arşivi

09 Mart 2022 Balık burcu yorumu

Bu sabah derin duygular ve bilinçaltınızdan yükselen unutulmuş olayların hatıraları ile uyanabilirsiniz. Ortaya koyduklarınız başka, duygularınız çok başka olabilir. Fakat içinizde yaşadığınız fırtınaları denetlemeyi başarabilirsiniz. Eski istekleriniz ile ilgili düşünceleriniz değişiyor ve isteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı davranmayı başaracaksınız. Önem verdiğiniz kişiler ve özellikle büyükleriniz sizi destekleyecek. Hareketli bir gün geçireceksiniz ve hareket halinde olmak sizi rahatlatacak. Özellikle dışarı çıkmak ve yakınlarınız ile ilgilenmek keyfinizi yerine getirecek.

Balık burcunun bugün genel durumu

İş ortaklarınızın güvenini onları mevcut duruma dahil ederek kazanabilirsiniz. Anlayışlı davranacaklar ve size yardım edecekler. Son zamanlarda yaptığınız bir tartışmaya çözüm getireceksiniz, fakat gururunuzun aniden açıklığa kavuşmanıza engel olmasına izin vermeyin.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Gerçekten dirençli ve cesaretlisiniz; daha iyi kazanç sağlayan bir aktiviteye yönelin. Çok yaratıcı bir dokunuşla anlaşmalarınız iyileşecek. Birinci dekantta doğanlar aşması çok kolay olmayan bazı engellerle karşı karşıya gelmek zorunda kalacaklar ancak sağduyulu ve sabırlı olabilirlerse kara bulutlar yavaş yavaş dağılmaya başlayacaklar.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İşlerinizde mücadele gerektiren koşullar oluşabilir. Üstlerinizle ilişkinizi sıkı tutmak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda en iyisini yapmaya çalışacaksınız. Mücadele etmeniz gereken konularda daha çalışkan olabilirsiniz. Gün içinde yeni planlar yapmanız gerekebilir. Alacağınız kararları uygulamaya başlayabilirsiniz.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Olayları gözünüzde büyütmeyin ve duygusal olarak kendinizi kapatmayın. Bazı şeyler netleşirken özellikle önemli konularda kararsızlık yaşayan ve yaratan taraf siz olacaksınız.