Balık

Balık burcu yorum arşivi

29 Mart 2022 Balık burcu yorumu

Duygusal ve alıngan olacağınız bir gün. Özellikle bugün alacağınız haberlerden etkilenebilirsiniz ve hayal gücünüz uyanabilir. Ayrıca görmüş olduğunuz rüyalar etkileyici olabilir ve düşünceleriniz derinleşebilir. Sabah saatlerinde karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı harekete geçirebilir ve eskiden yaşadığınız olayları, çocukluk günlerinizi hatırlayabilirsiniz. Dikkatinizi yükseltin ve dikkatinizi dağıtan konulardan uzaklaşın. Bugün evraklar, faturalar ve daha önce yapılması gerektiği halde unutulmuş veya ihmal edilmiş işleriniz ile ilgileneceksiniz. Gün içinde arkadaşlarınızdan çeşitli davet ve teklifler alabilirsiniz.

Balık burcunun bugün genel durumu

Zorluklar yavaş yavaş aşılacak ancak siz yine de kemerleri sıkı tutun. Çok da endişelenmeyin, çok yakında bir değişiklik yaşayacaksınız. Sevgilinize onun hakkında ne düşündüğünüzü söylemek için doğru zamanı bekleyin; son dönemde gösterdiği çapayı riske atıyorsunuz.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Sabırlı olun. Şu anda engel teşkil eden göksel işaretler çok yakında düzelecek. Çalışma kapasitenize güvenmeye devam edin. Üçüncü dekantta doğanlara, özellikle de kamu sektöründe çalışanlara müjdeli haberler geliyor. Kartlarınızı elinizden geldiğince iyi oynayın.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün 12:54’den 17:30’a kadar Ay boşlukta. Duygusal anlamda gergin ve endişeli olabilirsiniz. Gün içinde ortak paralar ve ortaklar konularında gelişmeler olabilir. Bu konularda yaşanan sürtüşmeler canınızı sıkabilir. Tepkisel davranmak yerine akılcı ve açık davranışlar hem sizi hem de yakınlarınızı rahatlatacaktır. Eğer aşırı tepkiler verirseniz başta eşiniz olmak üzere pek çok kişiyle aranız bozulabilir.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş hayatınızda esnek olduğunuz müddetçe tamamlanması gereken işleriniz daha hızlı ilerleyecek. İşlerden arta kalan zamanlarda sevdiklerinize vakit ayırabileceksiniz.