Balık

Balık burcu yorum arşivi

24 Mayıs 2022 Balık burcu yorumu

Gün içinde gelişen olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olacak. Fakat mantıklı davranmak yerine içinizden geldiği gibi hareket edebilirsiniz. Gün içinde karşılaştığınız kişiler ve olaylar duygularınızın derinleşmesine neden olabilir ve anneniz ile ilişkilerinizi, geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz. Ve hatta düşünceleriniz değişebilir ve olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz. Bu arada fikirlerinizi herkese anlatmasanız iyi olacak. İddiacı ve tartışmacı bir tavır içinde olmak yerine duyduklarınızın doğruluğunu araştırın ve sonra tepki gösterin. Yanlış anlamalar olabilir.

Balık burcunun bugün genel durumu

Bir üstünüz size karşı belirsiz tavırlar sergileyecek; bu da sizi rahatsız edecek ve ona karşı olan hislerinizi netleştirecek. Bir arkadaşınızla buluşmaya gideceksiniz ve gayriihtiyari, sevgilinizi bir başkasıyla konuşurken göreceksiniz. Bu sizi kızdıracak ve kıskançlık duyacaksınız.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Sizden daha fazla tecrübesi olan kişilerin fikirlerine değer vermezlik etmeyin ve beceriksiz kişileri dinleyerek de vaktinizi harcamayın. Harika fırsatlar kaçırabilirsiniz. İş arayan birçok genç geçici de olsa tatminkâr ve iyi maaş veren birer iş bulacaklar.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde, ikili ilişkilerinizde, denge ve uyum arayışı içinde olabilirsiniz. Eşinizle ilgili, konular gündeminizi meşgul edebilir. Sezgisel algılamanız güçlü olabilir. Detay gerektiren konularda sezgileriniz yol gösterebilir. Hobilerinizle uğraşmak, size iyi gelecektir. Zevk aldığınız şeyler için, harcama yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızla program yapabilirsiniz.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İletişime dayalı işlerinizde yaratıcı yaklaşımlarınız olabilir. Hayata geniş açıdan bakmanız karşınıza farklı iş seçenekleri getirebilir. Verdiğiniz sözlere çok dikkat etmelisiniz.