Balık

Balık burcu yorum arşivi

12 Haziran 2022 Balık burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve yapmanız gereken işler ile ilgileneceksiniz. Daha önce ortaya çıkmış olan karışıklıkları çözümlemek için sabırlı ve dirayetli davranmayı başaracaksınız. Ayrıca büyükleriniz ve otoriteyi temsil eden kurumlar ve kişiler sizi destekleyecek. Bugün karşılaştığınız olaylar size geçmişi hatırlatabilir. Veya siz aile köklerinizi araştırabilirsiniz. Tarih, eski medeniyetler, kültürler hakkında çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz ve yabancı ülkelere gitmeyi arzu edebilirsiniz. Bugün ciddi konular ile ilgilenmeniz gerekebilir. Sorumluluk gerektiren işlerinizi yapmak için uygun zaman. 

Balık burcunun bugün genel durumu

Patronunuz, bağlılığınız ve özverinizi farkederek, size olan minnettarlığını dile getirecek ve iş alanında kendinizi geliştirmenize imkan sağlayacak. Melankolik olmayın ve partnerinize karşı biraz küstah davranın. Bunu ona biraz daha soğuk davranarak yapabilirsiniz; bu onun ilgisini çekebilir.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Bugün durumunuz avantajlı ve iyi fırsatlarla dolu görünüyor. Yıldızlar size faydalı bir haber ve cesur iş projeleri getirecek. Kartlarınızı en iyi şekilde oynamaya çalışın. Yıldızlar bugün üçüncü dekantta doğanlara her tür aktiviteyi büyük bir şevkle planlamalarını salık veriyor. Bazı tuzaklar olabilir ve kayba uğrama riski almamak daha iyi olur.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş arkadaşlarınız ve üstlerinizle olan konuşmalarınızda istikrarlı oluşunuz gerginlikleri önleyecektir. Tamamlanması gereken işler hakkında baskı olası. İş arkadaşlarınızla bir araya gelip durum değerlendirmesi yapabilirsiniz. İleriye yönelik düşüncelerinizde bulunduğunuz yeri değiştirmek, başka bir şehre taşınmak, düzen kurmak hayali içinde olmanız da muhtemel.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal ortamlardaki becerinizi ailevi konularda ortaya koymanız kolay olmayabilir. Yakın çevrenizle olan iletişiminiz yol gösterici olabilir.