Balık

Balık burcu yorum arşivi

22 Eylül 2022 Balık burcu yorumu

Duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz ve sevdikleriniz ile ilgili bazı kaygılarınız olabilir. Fakat sabırlı ve serinkanlı davranmayı başaracaksınız. Bu arada beklentileriniz giderek artıyor ve idealleriniz değişiyor. Hayallerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz ancak gelişmeleri akışına bırakın. Aslında güçlü kişilerin desteğini alacağınız bir dönemdesiniz ve kendinizi yenilemek için uygun fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Aceleci davranmayın ve isteklerinizi belirlemek için gayret gösterin.

Balık burcunun bugün genel durumu

İşinize bağlı ve sınırlarınızın farkında olduğunuzu göstereceksiniz. Bu tutum çok takdir edilecek ve bir üstünüzle anlaşmazlık yaşamanızı engelleyecek. Her zaman imkansızı isteme inadınız yüzünden sevgilinizle aranızda bazı yanlış anlaşılmalar ortaya çıkabilir.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Bugün yıldızlar bir süre önce başladığınız bir anlaşmayı sonuçlandırmak ve yeni anlaşmalar yapmak için sizi destekleyecek. Bu da borçlandığınız parayı kurtarmanıza olanak verecek. Kartlarınızı doğru kullanın. İkinci dekantta doğanlar ofiste fikirlerine değer verilmesini sağlayacaklar ve hayal kırıklıkları yaratmayacaklar.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde finansal konularınız gündeminize değiştirebilir. Bazı beklenmeyen gelişmeleri hesaba katmak gerek. Bütçenizi tekrar hesaplamanızda fayda var. Yapmış olduğunuz hesapsız harcamalarınızdan dolayı bütçenizi aşmış olabilirsiniz. Bugün sosyal konulara zaman ayırmak size daha anlamlı gelebilir. Yeni insanlar ve gruplarla bir arada olmak değişik fikirler oluşturmanıza yardımcı olacak. Sezgilerinize de güvenmelisiniz.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Merkür Güneş kavuşumu yeni ilişki, anlaşma ortaklık konularında imkanlar, yenilenmeler getiriyor. İç barışa ihtiyacınız olduğu bu günde riskli ilişkilerden kaçının.