Balık

Balık burcu yorum arşivi

03 Ekim 2022 Balık burcu yorumu

Kendinize olan güveniniz giderek yükseliyor. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar için bugün keyifli geçecek ve yeni girişimlerde bulunmak için kendilerini hazır hissedecekler. Yepyeni hayalleriniz ve geleceğe yönelik yeni idealleriniz olabilir. Kaygılardan uzaklaşıp hayallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz ve dolaştığınız yerlerde güçlü ve etkileyici kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Üstelik siz de bugün kendinizi etkileyici ve güçlü hissedeceksiniz.

Balık burcunun bugün genel durumu

Birisi yaptığınız işi kötümseyerek, kapasitenizi küçümsemeye çalışacak. Bu kişinin sizden ne istediğini anlamaya çalışın. Yeteri kadar kurnaz olamayacaksınız ve partneriniz kısa bir süre önce bir kaçamak yaşadığınızı fark edecek; etrafta kanıt bırakmamaya çalışın.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Bugün yıldızlardan en iyi şekilde istifade etmek için iyi bir gün; huzursuzluk ve sabırsızlığa sebep olabilirler ancak aynı zamanda size inisiyatif ve motivasyon verecekler. Mümessiller için olumlu bir gün; komisyonunuz keyif verici bir şekilde büyüyecek.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ailevi konular sizi fazlasıyla oyalayabilir. Ancak duygularınızı daha iyi anlatabilirsiniz. Eskide bıraktığınız olaylar yeniden gündeme gelebilir ve bu konularda yeniden harekete geçmek durumunda kalabilirsiniz. Güvenlik konularıyla ilgilenmeniz gerekebilir. İş hayatınızda daha gerçekçi olmaya bakın. Gelecek planlarınızla ilgili değişimler olabilir.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sezgileri kuvvetli Balıklar, duyularınızın açık olduğu talihli ve romantik bir gün. Yaratacılığınız çok yüksek. İşleriniz son derece akışkan ve hızlı ilerleyecektir. Dışardaki dünyayı gözlemleyip anlayarak, illüzyon yaratmadan, şüpheci davanışlardan kaçınmak önemli.