Balık

Balık burcu yorum arşivi

08 Ekim 2022 Balık burcu yorumu

Bugün karşılaştığınız olaylar duygularınızı değiştirecek ve isteklerinizi gerçekleştireceğinize olan inancınız yükselecek. Hayal gücü gerektiren alanlarda verimli çalışmalar yapabilir ve önemsediğiniz kişilerin dikkatini çekebilirsiniz. Yaşlı kişiler ve büyüklerinizin takdirini kazanacaksınız ve otoriteyi temsil eden kişilerin desteğini alacaksınız. Girişimde bulunmak istediğiniz konuyla ilgili yeni projeler yapabilir ve ekip çalışmalarında başarılı olabilirsiniz. Yabancılar ile aranızdaki ilişkiler farklı boyutlar kazanacak. Yaşam felsefeniz değişebilir ve olaylara daha iyimser açıdan bakabilirsiniz.

Balık burcunun bugün genel durumu

Birisi sizin iyi niyetinizden ve varlığınızdan fayda etmeye çalışacak. Kimin üzerine gitmeyi göze alacağınıza doğru karar verin. Kendinizi bir nebze tatminsiz hissedeceksiniz ve bunu sevgilinize söylemek sizin için zor olacak. Siz yine de ona karşı anlaşılmaz görünmemeye çalışın.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Kötü sürprizlerden kaçının, işyerinde düzenli, dakik, gayretli ve ihtiyatlı olun ve kural ve kanunlara uyun. Yıldızlar bu burcun yeni bir iş arayan ya da belli bir alanda uzmanlaşmak isteyen gençleri için özellikle olumlu olacak.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün Ay’ın ışığı küçülürken, eşinizle daha fazla ilgilenebilirsiniz. Uzaklar ve yolculuklar daha olumlu sonuçlar verebilir.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Başkalarına bağlı planlarda aksaklıklar, bekleten, yönsüzlük duygunuzu artıran durumlar olabilir. Harekete geçmek için içsel gücü kullanmak faydalı olur. Gün boyu duygusal yoğunluklar, anlaşılma arzunuz yüksek olacaktır. El becerisine dayalı işlerle uğraşmak rahatlatır.