Balık

Balık burcu yorum arşivi

01 Aralık 2022 Balık burcu yorumu

Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanacak. Beklentileriniz çok yüksek fakat bugün büyük beklentilerinizin gerilimini yaşamayacak ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. Duygularınızı ve isteklerinizi sevdiğinize anlatmayı başarabilirseniz, ilişkiniz istediğiniz yönde gelişmeye başlayacak. Bitme noktasına gelen ilişkinizi yeniden canlandırabilir ve böylece kendinizi de yenileyebilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde karşılaşacağınız olaylar ve alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak. Hırslı ve öfkeli bir tavır içinde bulunmayın. Duygularınızı denetleyin.

Balık burcunun bugün genel durumu

Üstlerinizin sizi yönlendirmeye vakti olmayacağından işlerinizi kendi başınıza yürüteceksiniz. Ama bunu yapmak sizin için hiç de zor olmayacak. Sevgiliniz rahatsız edici hareketler yapıyorsa, endişelenmeyin; çünkü bunu sizin dikkatinizi çekmek için yapıyor.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar size gülümsüyor ve enerjinizi yeniliyor ancak elinizdeki kozları açığa vurmamanızı ve ihtiyatı elden bırakmadan hareket doğrunuzu uzatmanızı salık veriyor. Kendi işinizde çalışıyorsanız aktivitenizle dair her tür idari, mali ve sigortayla ilgili konuyu düzenleyip kontrol altında tutmaya çalışın.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. İçsel dengenizi yakalamak isteyebilirsiniz. Bazı konularda yenilik yapmak isteyebilirsiniz. Yeni başlangıçlar için uygun bir gün olmayabilir. Akşam saatlerinde engellerle karşılaştığınızı düşünebilirsiniz. Duygularınızı ifade etmekte zorlanacağınız zamanlar var. Akışta kalmaya çalışın.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Günlük programınız başkalarına bağlıysa sabır sınayan durumlar olası. Yargılayıcı tutumlar, yanlış anlaşılmalar olası. Dengeyi korumak ve aktif olmak önemli.