Balık

Balık burcu yorum arşivi

12 Şubat 2023 Balık burcu yorumu

Önümüzdeki günlerde uzun bir tatil dönemi görünüyor. Bunu fırsat bilip şehir dışına ailenizle birlikte bir yolculuk yapabilirsiniz. Bu da sizi şu an bulunduğunuz ortamdan biraz olsun uzaklaştırıp rahtlamanıza neden olacak derecede keyifli bir yolculuk olacak. Aileniz ve sevdikleriniz de sizi çok özlemişti zaten. Arada bir bu beraberlikleri yaşamak için uzun tatil süreçlerini beklemeye gerek yok, biliyorsunuz.

Aşk:

Sevdiğinizden ayrılmanız sizi bir hayli üzdü faka bunun böyle olmasının her iki taraf için de daha iyi ve hayırlı olduğunu siz de biliyorsunuz. Fakat bu durumu kafanıza takmayın, zira harika bir arkadaşlığa adım atabilirsiniz.

İş:

İş konularında biraz daha disipline ihtiyacınız var. Uzun bir süre yoğun zamanlar geçireceksiniz. Zamanınızı daha iyi kullanmak için çeşitli yöntemlere ihtiyacınız olacak. Kendinize aşırı güveniniz olabilir ama akıl akıldan üstündür. Akıl danışmayı da bilin.

Para:

Şu sıralar daha ekonomik bir hayat sürmeyi amaçlayan Aslan burçları bu konuda kafa patlatmakla geçirebilir. Lükse ve rahata düşkün Aslan kadınları bütçelerini denkleştirmekte zorlanıyor olabilirler.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bazen çok dalgın oluyorsunuz. Dikkatli olun. Patronunuz her zaman iyi niyetli olmayabilir.

Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Maddi, kurumsal veya kanuni evraklar, anlaşmalar veya sözleşmeler gündeminizde. Vereceğiniz bir karar özel bir ilişkinizi olumlu etkileyebilir. Yaşam tarzınızda yapacağınız değişiklikler hayallerinizin gerçekleşmesi için atılmış ilk adım olabilir. Bazı olayları gidişatına bırakmazsanız, bazı alanlarda bir dönüm noktasında olabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Enerjik ve savaşçıyız. İstediğimizi almak veya ilerlemek istediğimiz konularda durmamak istiyoruz. Ancak, sabah saatlerinde boşluğa giren Ay akşam saatlerine kadar kararsızlık yaratıyor veya belirsizlikler engelleyici oluyor biraz. Daha esnek olabilirsek daha fazla yol alabiliriz. Geceye doğru konsantrasyonumuz yükseliyor, eğer takıntılı kişilik özelliklerimizi veya melankolik ruh halimizi engelleyebilirsek sorumluluk isteyen işleri tamamlayabiliriz. ?

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yeni ufuklara açılma ve öğrenme isteği gündeminizi etkileyebilir. Seyahat planları yapmak için araştırma yapmak isteyebilirsiniz. Gün içindeki enerji sıkışıklığından, işlerinizde gecikmeler yaşayabilirsiniz. Araştırmalarınız yarım kalabilir. İlerleyen saatlerde gün daha hareketlenmeye başlayabilir. Kendinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz.

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Görüşeceğiniz kişilerin sizden farklı beklentileri olabilir. Bu tür durumlara karşı geliştirdiğiniz kendi iç disiplininiz sizin için bir sigorta oluyor. Daha sonra gelişebilecek olumsuzlukları daha baştan denetim altına sokabiliyorsunuz. Bazen bunun farkında olmuyorsunuz. Bu tür konularda partnerinizin fikirlerine de kulak verebilirsiniz.

Balık Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Reklam, medya, pazarlama ve sunum gerektiren işleriniz veya bu şekilde ele almanız gereken durumlar varsa eğer, her zamankinden atak ve gayretli olacaksınız. Kabul görmek adına elinden geleni yapan haller kazanç getirecek.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.