Balık

Balık burcu yorum arşivi

20 Şubat 2023 Balık burcu yorumu

Bugün gerçekci olamamanız ilişkilerinizde zarar görmenize neden olabilir. Parlak sözlerin etkisi altında kalarak kendinizi yıpratabilirsiniz. Dengeli ve kararlı davranmaya gayret ederek terslikleri önleyebilirsiniz. En iyisi bugün basit ilişkilerinizden uzak durmak.

Aşk:

Duygusal bakımdan kendinizi güçlü hissedebileceğiniz bugün, sevdiğiniz kimseyle aradığınız uyumu sağlayabilirsiniz. Sevgilinizin sizle paylaşmak istediklerini özenle dinleyin.

İş:

Ortaklaşa çalışmalarınızdan elde ettiklerinizin muhasebesini yapabileceğiniz bir gündesiniz. Parasal konularla ilgilenmeniz gerekebilir. İleride karşılaşacağınız harcamaları gözönüne almanız ve bu yönde planlar yapmak zorunda kalışınız olası.

Para:

Çevrenizdeki insanların etkisi altında kalarak aşırı derece masraf edebilirsiniz. Maddi anlamda herhangi bir olumsuzluğun gündeme gelmemesi için gerçeklerle yüzyüze gelmelisiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bugün çatışmalara çok daha fazla yatkınsınız, öğle saatlerinde bu daha belirgin olabilir. Kişilerle çarpışabilir, aşırı bir inat sergileyebilirsiniz.

Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugün sabah saatlerinde karamsar duygular içerisinde olabilir veya gerilim hissedebilirsiniz, ama önümüzdeki günlerde yaratıcılık gerektiren işler veya aşk hayatınızı ilgilendiren gelişmeler açısından heyecan verici olaylar sizi bekliyor sevgili Balıklar. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bu gece Kova burcunun son derecesinde oluşmuş olan yeniay?ın ardından Balık burcuna geçen Güneş ve Ay, hayatımızda öncelik oluşturan konuların ve koşuşturmalarımızın farklı alanlara kayacağı bir aylık sürece girdiğimize işaret ediyor. Şimdiye kadar üzerinde yoğunlaştığımız konular tamamlanırken, yepyeni alanlarda enerji ve zaman harcamamız gerekecek. Özellikle sabah saatlerinde Satürn?le ters açıda olan Ay?ın konumu biraz gerilime neden olabilir, engellenmiş hissi yaratabilir. Öğle saatlerinde kendimizi iyi hissedebiliriz veya şifa enerjisi taşıyan aktiviteler ya da kişilerle zaman geçirebiliriz. Ancak, aşırı iyimserlik yanıltıcı etkiler de yaratabilir. Dikkat! Neyse ki, Merkür ve Satürn arasındaki olumlu etkileşim daha sağlıklı düşünmemiz, doğru kararlar almamız ve gerçekçi olmamız için gerekli ortamı oluşturacaktır. Bugünlerde atılabilecek imzalar uzun süreli anlaşmalar yaptığımızın garantisi olabilir. Bugünden itibaren, ülkemiz açısından ise, imajımızı veya otorite konumundaki kişileri yorabilecek bazı gelişmeleri ön plana çıkartabilecek birkaç aylık sürece giriyoruz. ?

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Hayatınızda gizli kalan konular gündeminizi oluşturabilir. Sabah saatlerinde kendinizi sorumluluklarınızla uğraşırken bulabilirsiniz. İç sesinizi dinleyerek doğru yolu bulmakta zorlanmayacaksınız. Öğlen saatlerinde olaylara karşı fazla hassas davranabilirsiniz. Planlı davranmak adına fazla baskıcı olursanız, küçük sürtüşmeler çıkabilir.

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Duygusal günlerinizden birini yaşıyorsunuz. Bugün, olağan üstü işler peşinde koşmak istiyorsunuz. Kendinizi ispat etmek için herhangi bir olaya ihtiyacınız yok aslında. İçiniz rahat değil. Duygularınızda yaşadığınız iniş ve çıkışları kendiniz bile takip edemiyorsunuz.. Sosyal yapınızın getirdiği avantajları kullanmak için, önünüzde güzel fırsatlar var.

Balık Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bir önceki yeniay gibi bu yeniay da sizi duygusal anlamda etkileyecek bazı konuları tetikleyecek. Maneviyata yönelik yapılacak her türlü aktivite için ideal zamanlama olabilir. Dünyevi kaygılardan uzak durmaya gayret edin.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.