Balık

Balık burcu yorum arşivi

01 Mart 2023 Balık burcu yorumu

Hayatınızda ufak tefek değişiklikler yapmak istiyorsunuz. Evinizi, çevrenizi ya da birlikte olduğunuz kişiyi değiştirmek isteği içine girebilirsiniz. Bu konularda bugün biraz fazlaca heyecana kapılabilir, ani kararlar alabilirsiniz. Yoğun iş hayatınız sizi baskı altın aldığı için böyle hissediyorsunuz. Hayatınızı değiştirmeden önce bir tatile ne dersiniz?

Aşk:

Birlikte olduğunuz kişiyle olan ilişkiniz pamuk ipliğine bağlı. İki tarafın da baskı altında olması bu sonucu doğurmuş olabilir. Aslında ciddi bir sorununuz yok. Ufak bir ara ilişkiyi kurtarabilir.

İş:

Bugün iş yerinizde sarfedeceğiniz keskin sözler can yakabilir. İşlerinizi hakkıyla yerine getiriyorsunuz. Herkes aynı enerjiye sahip değil. İnsanlara karşı biraz daha toleranslı olmanız gerekebilir.

Para:

Parasal konularda yenilikler yapabileceğiniz ve kararlarınızı olumlu yönlendirebileceğiniz bir gün. Kafanızdaki planlara gereken sermaye için kapılar açılacak.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bugün alınganlığınız üzerinizde. Masumca söylenmiş sözleri yanlış anlayabilir, kötüye yorabilirsiniz.

Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bu hafta sonu, doğal olarak, neler olup biteceğine dair merakınız artıyor. Kadere güvenin. Ve bırakın bundan sonra ne olacaksa olsun. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yengeç burcundaki Ay?ın Güneş ve Neptün?le olumlu, Pluto, Mars ve Venüs?le olumsuz açıları söz konusu. Günün belli saatlerinde tartışmalı ortamlar, tehditkar veya kırıcı kişiler söz konusu olabilir. Kendimizi yeterince özgür hissetmeyebiliriz. Aileyle ilgili konular gündeme gelebilir. Ailemiz, evimiz veya yurdumuzla ilgili konularda hassaslaşabiliriz. Görüşmeleri daha olumlu diyaloglar kurulabilecek sabah ve öğle saatleri arasına almakta fayda var. Akşam saatlerinde ise, gelişmeler baskı altında hissetmemize sebep olabilir. Yapıcı ve uzlaşmacı olmaya çalışmamız ve kelimelerimizi dikkatli kullanmamız gerekiyor. Yengeç burcundaki Ay, (ufak da olsa)Mart ayında meydana gelecek Uranüs Pluto arasındaki sert açıyı da tetikleyebilir(aslında on gündür hissediyoruz). Ani ve beklenmedik gelişmeler plan değişikliği gerektirebilir. ?

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kendinizi daha yaratıcı ve bağımsız hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Sezgilerinizi daha iyi kullanabilirsiniz.

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Eski duyguların sizi yanıltmasına izin vermemelisiniz. Bugün,yeni kararlar almak için uygun bir döneme giriyorsunuz. Çevrenizde sizden yaşı daha büyük kişilerin bazı desteğini üzerinizde hissedecek ve kendinizi rahatlatacaksınız. Sağlık konusunda metabolizmanızı destekleyecek bir beslenme şeklini. tercih etmelisiniz.

Balık Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün yaratıcı işler ortaya koymak, eğlenceli aktivitelere katılmak, çocuklarla bir arada olacağınız planlar yapmak, hobilere zaman ayırmak, keyfinize hizmet edecek bir şeylerle uğraşmak için elverişli bir gün olacak.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.