Balık

Balık burcu yorum arşivi

07 Mart 2023 Balık burcu yorumu

Maddi konulardaki çalışmalarınıza devam edeceğiniz ve yeni kararlar alabileceğiniz bir gündesiniz. Kendinizi son derece enerjik hissetmenize rağmen işlerinizi tam anlamıyla tamamlayamayabilirsiniz. Duygusal anlamda da kendinizi güvende hissetme isteğinizde artış olacaktır ve duygularınızı çevrenize yansıtmamaya çalışacaksınız. Bazı beklentilerinizin gerçekleşmesi için önemli adımlar atabileceksiniz. Bir süreden beri kafanızı kurcalayan sorunlara bugün farklı çözümler bulabilirsiniz. Yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.

Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Sabrınızı veya şanslarını zorlayan kişiler söz konusu olabilir. Tartışmalı ortamlardan uzak durmakta, sakinliği korumakta ve ani tepkiler vermekten kaçınmakta fayda var. Stresten uzak kalmak için günü, size iyi gelen kişilerle geçirmeniz yararınıza olur. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren gün geneli: İkili ilişkilerde temkinli ve sakin olunmasında fayda var. Bugün, halledilmesi gereken işleri tamamlayabilir, detay ve titizlik gerektiren işlerle uğraşabilir, hayatımıza çeki düzen vermek isteyebiliriz. Hayalleri bir kenara bırakıp gerçek hayatla ilgili işlere koşmamız ve ayaklarımızın yere basması gerektiğini fark edebiliriz. Bazı amaçlarımıza ulaşabilmek veya planlarımızı uygulayabilmek için, değişken koşullara uygun değişiklikler yapmamız gerekebilir. Aşırı tepkilerden veya radikal adımlar atmaktan kaçınmamız gerekiyor. Başak, Yay, İkizler veya Balık burçları ufak tefek stres hissederlerse, nedeni bugün Başak burcunda gelişecek olan dolunay olabilir, büyütmemeliler. Ay?ın Pluto ile olumlu, Neptün ve Güneş?le olumsuz görünümü, sabah saatlerinde kandırılmaya veya yanlış kararlar almaya açık olduğumuza, akşam saatlerinde ise, daha güçlü ve kararlı hissedeceğimize dikkat çekiyor. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın?

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Hayatınızdaki bazı konuları netleştirmekte zorlanabilirsiniz. Karşınızdan anlayış bekleyeceğiniz durumlar yaşanabilir. İş hayatınızda yönünüzü kaybetmiş gibi hissedebilirsiniz. İşlerinizin askıda kalması sizi daha da yorabilir. Akşam saatleri daha sakin geçebilir.

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Siz güçlü savaşların insanı olduğunuz için, bugünkü sorunların üstesinden kolaylıkla geleceksiniz. Rakiplerinize dikkat etmelisiniz.Aşk konusunda, sevdiğiniz kişinin sosyal yaşantısını kıskanmakla hata ediyorsunuz. Onun çevre iletişimi en az sizin kadar güçlü. Ona hak vermelisiniz.Sağlığınızla ilgili karın kaslarınızı çalıştırmalısınız.

Balık Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bu dönem kendi gücünüzü ele alma etkisi yapan olaylar gündeminizde. Bir dostun desteği, bunu görmek ve kabul etmek konusunda size fayda sağlayabilir. Gücü sizi de motive edecek ve kendi adınıza hareket etmenizi sağlayacak.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.