Balık

Balık burcu yorum arşivi

06 April 2023 Balık burcu yorumu

Çevrenizdekilerin enerjinize hayran kalıyorlar, siz ise hangi işe yetişeceğinizi düşünüyorsunuz. Bugün dostlarınızdan birlikte değişik şeyler yapma imkanını bulabilirsiniz. Bir öneriyi değerlendirirseniz hoş bir gün geçirebilirsiniz. Genelde güzel bir gün geçireceksiniz.

Aşk:

Sevgilinize kırmaktan korkuyorsunuz fakat korkun, onu çok kırıyorsunuz. Farkında olmadan hareketlerinizle onu çok üzüyorsunuz fakat o, o kadar olağanüstü bir insan ki, size bunu belli etmiyor.

İş:

İşlerinizdeki başarınızda şansınız yaver gitmesinin payı çok büyük. Şanslı döneminiz bir süre daha devam edecek fakat unutmayın, şans her zaman yanınızda olmayabilir.

Para:

Bütçenizi zorlamaya başladınız, harcamalarınız doruk noktasına ulaştı. Bu böyle nereye kadar gider diye hiç düşünmüyorsunuz .Bugün yine gereksiz harcamalar yapabilirsiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Şaşıracağınız bir yakınlığa hazır olun. Çevrenizde birileri sizi izliyorlar, uzun zamandan beri.

Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli öneriler, teklifler ya da anlaşmalar görüntüde size çok fazla şey ifade etmeyebilir ya da detayları netleşmediği için rahatsız olabilirsiniz. Ancak, yine de motivasyonunuzu kaybetmeyin. Zira, kendi içinde belli fırsatlar içeriyor olabilir. ?

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Özgürlük duygusuyla yeni ufuklara açılmak isteyebilir, yeni konulara ilgi duyabilirsiniz. Akademik konularla ilgileneceğiniz zamanlar olabilir. Düşüncelerinizi paylaşmak için etrafınızdaki insanlarla birlikte olmak size keyif verecektir. Duygusal olarak yoğun bir gündesiniz. Hareket ve heyecan içeren olaylar yaşayacağınız zamanlar var.

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İş başarınız arttıkça, başarılı işler ayağınıza gelecek. İş arayanlar iş tekliflerini değerlendirebilirler. Kafanıza koyduğunuz şeyi yapma konusunda engel tanımayacaksınız. Güven arayışınızla beraber maddi konuların önemini kavramanız gündeme geliyor. Ortak organizasyon çalışmaları içinde olacaksınız.

Balık Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Daha önce kaybettiğinizi düşündüğünüz bir eşya veya paranız hiç ummadığınız bir yerden çıkabilir. Sizden alınmış bir ödünç eşya da geri gelebilir. Elinize geçen her ne ise işe yarar, verim sağlar biçimde kullanmaya gayret edin.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.