Balık

Balık burcu yorum arşivi

11 April 2023 Balık burcu yorumu

Aile çevrenizde epeyce bir zamandır süregelen küçük bir sorun, herkesin soruna yanlış bir tutumla yaklaşması sonucu büyük bir dert haline dönüşmeye başlıyor. Bu nedenle sorunu bir süre daha yaşayacaksınız. Yakın çevreniz son zamanlarda bazı yeni huylar edindiğinizi konuşuyor. Böyle düşünmekte haklı olduklarını biliyorsunuz.

Aşk:

Aceleci davranıyor, sizi cezbeden kişide kendiliğinden bir şeyler oluşmasını engelliyorsunuz. Bu kadar ısrarcı davranarak onu kendinize aşık edemeyeceksiniz.

İş:

Harika diye tanımladığınız düşüncenizi tartışma masasına yatırmak için çok iyi bir zamanlama yapmanız gerekiyor. Aceleci davranırsanız sıradan bir proje sunmuş olacaksınız.

Para:

Sizi sıkıntıya düşüren nedenleri tam olarak kavrayabilmiş değilsiniz. Bu nedenle sık aralıklarla bazı sıkıntılar yaşamanız kaçınılmaz görünüyor. harcamaları azaltmalısınız.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Sizi beğenen, ilkeli bulan arkadaşlarınız, bir davranışınızın bazı sorumluluklardan sıyrılma çabası olduğunu düşünüyor ve bunu size yakıştıramıyorlar.

Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Evinize veya ailenize odaklanmanız durumunda oldukça önemli gelişmeler sağlayabilirsiniz. Ancak bu esnada diğerlerinin istek ve ihtiyaçları için kendi istek ve ihtiyaçlarınızı arka plana almanız gerekmiyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Merkür ve Güneş arasında oluşan görünüm, bizim için önemli konularda kendimizi ifade edebilmemize olanak sağlayacak ve bu olayın bizim için önemini fark etmemize ön ayak olacaktır. Zihnimiz açık. Kendimizi ifade etmenin yollarını rahatça bulabilir, karar almakta zorlanmayıp, açık zihnimiz sayesinde belli konuları daha çabuk kavrayabiliriz. Özellikle akşamüstü saatlerinden itibaren bu saydığım durumlar daha net kendini gösterebilir. Zira, o saatlere kadar Ay?ın boşlukta olması kısmen de olsa kararsızlık, isteksizlik veya belirsizlik nedeni olabilir ve işlerin daha yavaş akmasına sebebiyet verebilir. ?

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Üstlerinizle ilgili gelişmeler gündeminizi etkileyebilir. Hedeflerinize ulaşmak için yaptığınız programlarda aksamalar yaşayabilirsiniz. Bürokratik konularla uğraşacağınız zamanlar olabilir. Annenizle ilgili konuları göz ardı etmemeye özen göstermelisiniz. Öğleden sonra uğraştığınız konularda fazla gerçekçi davranabilirsiniz.

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Gizli planlar ve eski dostlarla yapılan düşünce bazında organizasyonlar önemli olacaktır. Bu dönem baskıcı davranışlardan çabuk etkilendiğiniz için, kendinizi korumaya alacaksınız. Sahiplenme içgüdülerinizi kontrol altına almalısınız. Zihninizde yer edinen konumlara ulaşmak için gerekli tüm imkânlara sahipsiniz.

Balık Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Günün ikinci yarısında toplumsal konulara ilginiz artacak. Olanı kabul etmek değil de size göre doğru olmadığını bildiğiniz bir şey için tepkinizi dile getirmek isteyeceksiniz. Her zamankinden fazla sorumluluk hissedeceksiniz.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.