Balık

Balık burcu yorum arşivi

13 April 2023 Balık burcu yorumu

Bugün serinkanlı, belki de biraz politik olmanız gereken bir gün. Çözümsüz gibi görünen bir sorunun görüşülmesinde alacağınız tavır oldukça önemli. Takıntılarınızla tartışma çıkartabilir ya da kıvrak zekanızla esnek bir şekilde sonuca ulaşabilirsiniz. Birkaç güne kalmadan bir özleminizi gidermek için, uzun bir yolculuğunuz olacak.

Aşk:

Çok seviyor, ama sanki taktik bir davranışmış gibi bunu belli etmemeye çalışıyorsunuz. Aşkta bunun iyi bir tarz olmadığını söyleyen deneyimli arkadaşınıza kulak vermeniz gerekiyor.

İş:

İş yaşamınız tamamen kontrolünüz altında. Ama birçok şeyin tek odaktan kontrolü, kaçınılmaz olarak sorunlar çıkartıyor. İnisiyatif tutkunuzu biraz törpülemek, sorumlulukları yaymak durumundasınız.

Para:

Para sıkıntınızı en aza indirmiş durumdasınız. Fakat paranızın, temel gereksinimleriniz dışında dağıldığı birçok yer var. Siz bunların lüks değil, gerekli harcamalar olduğunu düşünüyorsunuz, içiniz rahat.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

İşinizin genel durumlardan özel olarak bir etkilenişimi var gibi görünüyor. Son ülke ve dünya sorunlarına karşı, farklı bir tedbirlilik içinde olmanız gerekiyor.

Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Tüm seçenekleriniz henüz yüzünü göstermediyse zaman kazanmaya çalışmanızda fayda var. Ayrıca, diğer kişilerin planlarına veya takvimine göre davranma zorunluluğunuz da bulunmuyor zaten. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Oğlak burcundaki Ay?ın olumlu açıları günün rahat akışını ve belli işlerde ilerleme şansını arttırıyor. Ancak, verimli geçen gün, akşam saatlerinden itibaren daha gergin ya da güç koşulları destekleyen bir hal alabilir. Ani tepkiler vermekten, ani hareketlerden, tartışmaları ortamlardan uzak durmakta fayda vardır. Ufak tefek sakarlıklara ve kazalara karşı tedbir almak gerekebilir. Bugün İkizler burcuna geçen Venüs, 9 Mayıs?a kadar, aşk hayatımıza duygularımızdan çok, mantığımızın yön vereceği, ilişkilere daha yüzeysel yaklaşacağımız ve entelektüel anlamda bizi doyurmayan ilişkilere ilgimizi yitireceğimiz renkli ilişkilerin gündeme gelebileceği bir sürece işaret ediyor. ?

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Düşüncelerinizde ve hedeflerinizde daha planlı olabilirsiniz. Bugünlerde evde ve ailevi işlerde daha yaratıcı olabilirsiniz.

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Olayları abartmadan önce, içsel sesinizin sizi yönlendirmesine izin vermelisiniz. Sezgilerinizin sizi yanıltılabileceğinizi düşünerek, her zamanki, temkinli ve sistemli yapınızı bozmamalısınız. Bazı planladığınız konuların sizin tarzınıza uygun olmasına dikkat ediyorsunuz. Gizli duyguların sizi etkilediği bir gün.

Balık Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Arkadaşlarınızla yapacağınız sabah planları çok keyifli olmayabilir. Zor beğenen ve bunu her haliyle belli eden insanlar sizin de keyfinizi kaçırmasın. En azından siz içinde bulunduğunuz anın tadını çıkarmaya çalışın.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.