Balık

Balık burcu yorum arşivi

18 April 2023 Balık burcu yorumu

Uzun zamandır beğendiğiniz insanla karşılaşmak için yaptığınız plan gerçekleşecek ve onun sizi fark etmesini sağlayacaksınız. Geleceğinizle ilgili hayaller kurmak yerine elinizdeki işi en iyi şekilde yapmaya çalışmalısınız. Etrafınızdaki insanlara ve kendinize karşı bazı sorumluluklarınızın olduğunu unutmamalısınız.

Aşk:

Ne kadar belli etmemeye çalışsanız da sevgilinize karşı olan soğukluğunuzu belli ediyorsunuz. Tüm bunların farkında olan partneriniz bugün sizinle ciddi bir konuşma yapacak.

İş:

Geleceğinizle ilgili kaygılarınız var. İşiniz ve işinizden sağladığınız gelir sizi hiç tatmin etmiyor. Fakat bu kaygılarınızı olmayacak hayallerle geçiştirmeye çalışmanız anlamsız.

Para:

Emeklerinize ve alamadığınız paranıza çok üzüleceksiniz. Günün sonuna doğru aile büyüklerinizle parasal durumunuz hakkında konuşma yapacak ve onlardan yardım isteyeceksiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bazen çok sorumsuz davranışlar sergileyebiliyorsunuz. Böyle davrandığınız zaman çevrenizdeki insanlardan tepki alıyorsunuz.

Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Söylediklerinizin ve yaptıklarınızın birbirini tutmayacağı ya da farklı istekler içerisinde olabileceğiniz iki günlük süreçtesiniz. Beklentileriniz gerçekleri görmenizi engelliyor olabilir.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Harcamalarınızı biraz daha düşünerek yapmaya gayret edin. Ani kararlarla alışverişe çıkabilirsiniz.

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Balık Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Yeni bir ticari kaynak sunulacak bugünlerde size. Birlikte yapılınca kazancın artacağını düşündüğünüz bir fırsat bu. Ortaklık edeceğiniz insanlara iyi bakın. İşi paylaşmak güzel olabilir. Ancak maddi unsurlar aranıza girmesin.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.