Balık

Balık burcu yorum arşivi

19 April 2023 Balık burcu yorumu

Yeni başlangıçlar yapmaya ve yeni girişimlerde bulunmaya fazlasıyla istek duyacağınız bir gündesiniz. Bugün ailenizle bazı konularda görüşmeler yapabilir ve düşüncelerinizi onlara aktarabilirsiniz. Bu noktada ailenizle aranızda sorunlar çıkabilir ve düşünce ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Kararlarınızda ısrarcı olmamalısınız.

Aşk:

Aşk yaşantınızda yaşadığınız güzel gelişmeler sizin için çok önemli bir moral kaynağı oluyor. Bugün sevgilinizden alacağınız güzel bir hediye sizi çok mutlu edecek.

İş:

İş ortamınızda oluşacak yoğunluk özel yaşamınızı ihmal etmenize yol açabilir. Genel olarak iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde belli bir mesafeyi korumaya çalışmalı ve temkinli olmalısınız.

Para:

Maddi konularda içinde bulunduğunuz sıkıntıdan kurtulmanın yolarını arıyorsunuz. Bugün alacağınız bazı kararlar bu sıkıntılardan kurtulmanızı da sağlayabilir.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bugün kararlarınıza duygusal davranmamalı ve gerekirse yeni girişimler için bir kaç gün daha beklemelisiniz.

Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Söylediklerinizin ve yaptıklarınızın birbirini tutmayacağı ya da farklı istekler içerisinde olabileceğiniz iki günlük süreçtesiniz. Beklentileriniz gerçekleri görmenizi engelliyor olabilir.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Harcamalarınızı biraz daha düşünerek yapmaya gayret edin. Ani kararlarla alışverişe çıkabilirsiniz.

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Balık Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Yeni bir ticari kaynak sunulacak bugünlerde size. Birlikte yapılınca kazancın artacağını düşündüğünüz bir fırsat bu. Ortaklık edeceğiniz insanlara iyi bakın. İşi paylaşmak güzel olabilir. Ancak maddi unsurlar aranıza girmesin.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.