Balık

Balık burcu yorum arşivi

02 May 2023 Balık burcu yorumu

Özel ilişkilerdeki duyarlılığınızda gizli bir samimiyetsizlik sezenler var. Kendinizi daha iyi ifade etmenin yolları olabilir. Bu konuda değişime açık olmanızda yarar var. Etkisini arada bir gösteren geçmiş sancıların, bugüne etkilerini en aza indirmeye çalışmalısınız. Birkaç güne kalmadan alacağınız bir sorumluluğun hazırlığına bugünden girişmeniz gerekebilir.

Aşk:

Umut vadeden bir gününüzdesiniz. Erteleyip durduğunuz bir sürü çözümsüzlük, bugün kendiliğinden çözülmeye başlayabilir. Aşk hayatınız bazı müdahaleler gerektiriyor. Ama kararsız görünüyorsunuz.

İş:

Zamanlama konularında daha titiz olmaya çalışmalısınız. Birkaç gün içinde, çok kalabalık bir ortamda enteresan görüşler ortaya atacaksınız. Bu konuda kabul görmeniz biraz zaman alacak.

Para:

Önümüzdeki günlerde önemli bazı görüşmeler, para konulu yolculukları gerektirebilir. Parayı değerlendirme konularında yanlış yönlendirilmeye, bugünlerde çok açıksınız.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Size baştan çok gerekli gelmeyebilir, ama önemli bir görüşme isteği alacaksınız.

Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızı, kariyerinizi veya evinizle ya da ailenizle ilgili konularda sıkıntılı durumlar sizi rahatsız edebilir, ama bu esnada hoş olmayan seçenekler arasında seçim yapmak yerine olayların kendi kendine akmasını beklemek belki de daha olumlu sonuçlarHadiseleri zorlamamanızda fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikli olarak okumalısınız, unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın?

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Duygusal yönden bağlayıcı olaylar yaşanabilir. Ortaklı para konuları gündeminize gelebilir. Kriz yaratan durumlara karşı dikkatli olmanızda fayda var. İş hayatınızda kıvrak olmanız gereken olaylar yaşanabilir. Yenilenme içine gidebilirsiniz. Gençlerle ilgili konularla ilgili gelişmeler olabilir. Akşam arkadaşlarınızla olmak iyi gelebilir.

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün, özgürlüğünüzü ifade etme konusunda oldukça cesaretli davranacaksınız. Farklı düşüncelerin olabileceğini bilmenize rağmen, kendi fikirlerinizle ilgili ödün vermekten hoşlanmıyorsunuz. Zihinsel aktivitenizin güçlü ve çok geniş spektrumlu olması, sizi herkesten ayıran bir özellik ve siz bunu başarıyorsunuz.

Balık Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

İşlerinizi ve imkanlarınızı çoğaltmak adına size kaynak sağlayacak birileri mutlaka vardır. Oturup sizi bulsunlar diye beklemeyin. Kimden ne talep edebilirim ve kiminle el ele verebilirim diye düşünün. Siz onlara gidin.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.