Balık

Balık burcu yorum arşivi

14 May 2023 Balık burcu yorumu

Bugün güne oldukça zinde başlayacaksınız. Sabahın erken saatlerinde gün içinde yapmanız gereken işleri sıralayacak , öğlen saatlerinde ise bu işlerinizi yapmaya koyulacaksınız. Ailenizle aranızda olan ilişkide size göre yanlış giden bazı durumlar var. Bugün aile fertlerinizle konuşmak isteyeceksiniz fakat buna pek fırsat bulamayacaksınız.

Aşk:

Bugün ilişkiniz ile ilgili farklı insanların etkisinde altında kalacaksınız ve bu yüzden sevgilinizle kavga edeceksiniz. İlişkinizle ilgili kararları başkaların etkisi altında kalmadan kendiniz vermelisiniz ve sevgilinize güvenmelisiniz.

İş:

İşyerinizdeki düzenli çalışmalarınızla insanlara güven veriyorsunuz ve yakın zamanda amiriniz tarafından olumlu sözler duyacaksınız.

Para:

Bugün bir takım gelişmeler olacak ve paraya ihtiyaç duyacaksınız. Bu parayı temin etmek için ailenize başvurabilirsiniz. Arkadaşlarınıza bu konuda güvenmeyin.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Sağlınızla ilgili ufak bir problem bugün randevularınızdan birine geç kalmanıza sebep olabilir. Hazırlıklı olun.

Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Size baskı uygulayan kişilere boyun eğmeden önce, söylenenleri dikkatle dinlemenizde fayda var. İmkansız vaatlerin peşinden gitmeye eğilimli olabilirsiniz. Güvenebileceğiniz kişilere yakın durun. Yanılma ihtimaliniz yüksek. Sevgi paylaşımları ve romantizm size iyi gelecek. ?

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Maddi kaynaklarınızla ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. Çözemediğiniz konularda kabullenme ihtiyacı doğabilir. Uğraştığınız konularda yeteneklerinizi kullanmak işlerinizi kolaylaştırabilir. Gün içinde başkalarından gelen destekleri iyi değerlendirebilirseniz, kendinize vakit ayırabilirsiniz. Gün içinde cesur davranabilirsiniz.

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Aşk konusunda her şeyin olumlu gitmesi sizin en büyük arzunuz..ve cazibe sınırlarınızın oldukça yüksek olması sosyal ve kariyer gelişimleri de beraberinde getirecek. Siz aşka ve akılıcılığa her zaman çok önem veren bir kişi olarak her zamankinden çok daha fazladuygularınızyoğun olacaktır… Bu hafta çevrenizle değişik organizasyonlara katılacaksınız..

Balık Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.