Balık

Balık burcu yorum arşivi

20 May 2023 Balık burcu yorumu

Duygularınızın yükseldiği bir gündesiniz. Olaylardan gereğinden fazla etkileneceksiniz. Çalışmalarınızı planladığınız gibi sürdürürken çevrenizdekilerin yarattığı bazı karışıklıklar sizde keyifsizlik yaratacak. İş ve aile hayatınızda ağır sorumluluklar almak hoşunuza gidiyor ama işlerin bilerek üzerinize yıkılmasına da kızıyorsunuz.

Aşk:

Sizin istediğiniz gibi davranmıyor diye bugün sevdiğiniz kişi ile ilişkinizi kesmeyi düşüneceksiniz ama keskin sirkenin küpüne zarar verdiğini unutmamalısınız. Aslında iyi giden bir ilişkiniz bu tür bir dğşğnceye kapılmanız çok yanlış.

İş:

Çalışma hayatınızda daha işin başındasınız ama yaptığınız iş konusunda sağlam bir temeliniz var. Bu yüzden kendinize güvenin, olur olmaz nedenlerle duygusal zayıflıklar göstermeyin.

Para:

Kafanızdaki düşünceleri hayata geçirmek için zamana ihtiyacınız var. Bu aralar para piyasası sizin isteklerinize uygun değil. Sabırsız davranırsanız, istedikleriniz gerçekleşmeyebilir.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Sakın şansınıza güvenip şans oyunlarına yüklüce para yatırmayın ve aşırı harcama yapma dürtülerinizi kontrol altında tutun.

Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bilişim, satış, pazarlama, medya, halkla ilişkiler, reklam konularında yeni başlangıçlar yapabileceğiniz veya yakın çevrenizde değişimlere açık iki haftalık sürece giriyorsunuz. Ancak, Merkür gerilemesi bazı aksiliklere neden olabileceği için dikkatli ve detaycı ilerlemeniz gerekebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün bir yeni ay gerçekleşiyor. Aslında, yarın meydana gelecek olan Merkür gerilemesi, bugün meydana gelecek olan yeni ayın yenileyici ve canlandırıcı etkisini biraz hafifletebilir, ama yeni ay, Boğa burcunda gerçekleşeceği için küçük mutluluklar da bize yetecektir nasılsa. Pazar günü yazımda yeni ay?ın etkilerini daha detaylı ele almıştım

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde iş hayatınızla ilgili yarım kalan çalışmalarınızı toparlayabilirsiniz. Üstlerinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Kişisel yeteneklerinizi uğraştığınız işlere yönlendirebileceğiniz zamanlar var. İlerleyen zamanlarda yeni ufuklara açılmak için kendinizi hevesli hissedebilirsiniz. Akademik konularla ilgilenebilirsiniz.

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yenilikler konusunda temkinli hareket edeceksiniz. Çevrenizdeki kişiler sizin alışkanlıklarınız konusunda tepkisel davranabilirler fakat düşüncelerinizi inatla savunmanız nedeniyle yetersiz kalacaklar. Bu dönem yaşantınızla ilgili sağlam kararlar alıyorsunuz. Düşüncelerinizi saklayacak ve kendinize yöneleceksiniz. Yaşamanızı gözden geçireceksiniz

Balık Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.