Balık

Balık burcu yorum arşivi

21 May 2023 Balık burcu yorumu

Sizi duygusal olarak olumlu etkileyecek haberler alabilirsiniz yada tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Genel olarak olumlu etkiler altında olacağınız bir gündesiniz ve kendinizi iyimser hissedeceksiniz. Yeteneklerinizi çok iyi bir şekilde kullanabileceğiniz ve olumlu girişimlerde bulunabileceğiniz bir gündesiniz. Olayların gelişimine hakim olmayı başaracaksınız. Zihinsel olarak oldukça aktif olmanız ve kararlarınızı hızlı verebilmeniz bazı işlerinizi tamamlamanızı sağlayacaktır. Yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.

Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bilişim, satış, pazarlama, medya, halkla ilişkiler, reklam konularında yeni başlangıçlar yapabileceğiniz veya yakın çevrenizde değişimlere açık iki haftalık sürece giriyorsunuz. Ancak, Merkür gerilemesi bazı aksiliklere neden olabileceği için dikkatli ve detaycı ilerlemeniz gerekebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün bir yeni ay gerçekleşiyor. Aslında, yarın meydana gelecek olan Merkür gerilemesi, bugün meydana gelecek olan yeni ayın yenileyici ve canlandırıcı etkisini biraz hafifletebilir, ama yeni ay, Boğa burcunda gerçekleşeceği için küçük mutluluklar da bize yetecektir nasılsa.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde iş hayatınızla ilgili yarım kalan çalışmalarınızı toparlayabilirsiniz. Üstlerinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Kişisel yeteneklerinizi uğraştığınız işlere yönlendirebileceğiniz zamanlar var. İlerleyen zamanlarda yeni ufuklara açılmak için kendinizi hevesli hissedebilirsiniz. Akademik konularla ilgilenebilirsiniz.

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yenilikler konusunda temkinli hareket edeceksiniz. Çevrenizdeki kişiler sizin alışkanlıklarınız konusunda tepkisel davranabilirler fakat düşüncelerinizi inatla savunmanız nedeniyle yetersiz kalacaklar. Bu dönem yaşantınızla ilgili sağlam kararlar alıyorsunuz. Düşüncelerinizi saklayacak ve kendinize yöneleceksiniz. Yaşamanızı gözden geçireceksiniz

Balık Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.