Balık

Balık burcu yorum arşivi

26 May 2023 Balık burcu yorumu

Bugün sevdiğiniz bir yerde dinlenme heyecanı içinde bir gün geçirecek,günlük işlerinizi bir an evvel bitirme telaşına düşeceksiniz. Tabi bu arada fiziksel özelliğinize de çeki düzen verecek, kendinize bir zaman ayırmayı da ihmal etmeyeceksiniz. Arkadaşlarınız sizin enerjinize gıpta ile bakacaklar. Öğleden sonra kulağınıza çalınan haber yüzünde şaşıracaksınız.

Aşk:

Aşkta olumlu gelişmeler olacak. Ancak elinizdekilerden yetinmeyi bilmeli ve birbirinize karşı açıklarınızı silah olarak kullanmamalısınız. Bugün sevgilinizle ilişkiniz hakkında dedikodu yapıldığını öğrenecek ve çok öfkeleneceksiniz. Bu dedikodulara kulak asmamaya çalışın.

İş:

Bugün iş hayatınızda acele kararlar almak durumunda kalacaksınız. Bu da sizin mizacınıza uymadığı için heyecanlanacaksınız. İşyerinizdeki yakın arkadaşlarınızdan yardım isteyeceksiniz. Telaşlı başlayan iş gününüz akşana doğru sakinleşecek ve herşey yerli yerine oturacak.

Para:

Maddi konularla ilgili yanlışlardan kaçının. Bu konuda alacağınız yanlış bir karar önümüzdeki günlerde başınızı ağrıtabilir. Maddi konulardaki başarısız kararlarınızın acısını fazlasıyla yaşadınız.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bugün yapmanız gereken ilk şey ne istediğinizi bilmenizdir. Eğer tam olarak ne istediğinizi bilirseniz. ruhsal açıdan yaşadığınız tüm problemleriniz biraz olsun hafifleyecek.

Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Aynı an da çok fazla işe yetişmeniz gerekebilir. Vermiş olduğunuz sözlerin ya da yapmış olduğunuz anlaşmaların arkasında durabilmek için elinizden geleni yapmanız gerekiyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Neptün?le olumsuz açı yapıpı, yarın, geri giden Merkür?le bir araya gelecek olan Mars, plansız, tedbirsiz veya detaylara odaklanmadan yapılabilecek işlerde sıkıntılara neden olabilir 7 gün boyunca. Her tür aldanma, yanılma, yanıltılma riskine karşı tedbirli olmakta hareket etmekte fayda var. Dalgınlıklar, unutkanlıklar, kararsızlıklar, konsantrasyon bozuklukları veya bazı durumlarda zehirlenmeler de bu açının diğer bir etkisi olabilir. Bir an bir şey yapmaya karar verip birden yerinizden kalkamayacak durum alıyorsanız, sebebi Neptün. Dün yazdığım ilişkilerde gerilimi, ani hareketleri, asiliği veya aşırı özgürlük arzusunu tetikleyen etkiler de devam ediyor(yazıyı adresinden ya da hurriyetsosyaldeki )bulabilirsiniz. Günü basit planlar yaparak geçirmek lazım. ?

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İkili ilişkileriniz gündeminizi etkileyebilir. Sabah saatlerinde eşinizle karşıt fikirlerde olduğunuz konu üzerinde tartışabilirsiniz. Denge arayışı içinde olacağınız zamanlar var. Sizi uğraştıran durumlara karşı temkinli olmalısınız. Uğraştığınız işlerde yönünüzü netleştirmek isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde farklı programlar yapmak isteyebilirsiniz.

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay karşıt ilişkiler evinizde ilerliyor. Duygusal konulara takılı hareket etmeniz sizi olumsuz kılıyor. Karşınızdaki kişilerin yanlış davranışları karşısında tavırlarınız değişebilir. Onların size karşı haksız davranmaları gururunuzu incinebilir. Sert çıkışlar yaparak kişiliğinizi ortaya koymalısınız. Ayaklarınız problem yaratabilir dikkat edin.

Balık Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.