Balık

Balık burcu yorum arşivi

15 September 2023 Balık burcu yorumu

Duygularınızın dalgalandığı bir gün... Yanlış anlamalar ve anlaşılmalar olabilir. Bugün alıngan bir tavır içinde bulunmasanız iyi olacak. Bugün karşılaştığınız olaylar duygusal karmaşa hissetmenize neden olabilir ve sevdiklerinizin davranışlarından etkilenebilirsiniz. Ancak duygularınızı aklınız ile denetlemeniz mümkün. Üstelik daha önce hissetmediğiniz ölçüde sabırlı davranabilirsiniz ve büyüklerinizin desteğini alabilirsiniz. Bazı kayıplar olabilir fakat aynı zamanda kazançlarınız da olacak. Aslında ideallerinizi değiştiren durumlar ile karşılaştığınız bir dönem...

Balık burcunun bugün genel durumu

Bu döneme çok neşeli girmeyeceksiniz, fakat kazançlarınızı artırma imkanı size mücadele dürtüsü kazandıracak. Sevgilinizin bazı tavırları eski aşklarınızdan birini hatırlatacak. Partnerinize karşı çok samimi olarak, bu konuyu açıkça tartışacaksınız.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar sizi destekliyor ve niyetlerinize ulaşmanıza imkân verebilirler. Ancak çok saldırgan olmamaya ve önemli fırsatları kaçırma riskine girmemeye çalışın. Birinci dekantta doğanlar aşması çok kolay olmayan bazı engellerle karşı karşıya gelmek zorunda kalacaklar ancak sağduyulu ve sabırlı olabilirlerse kara bulutlar yavaş yavaş dağılmaya başlayacaklar.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz işlerinizde daha fazla sorumluluk almak isteyebilirsiniz. Her zamankinden farklı olarak cesur ve hızlı kararlar almanız ilerleyen zamanlarda sizi zor duruma sokabilir. Kararlarınızı daha sakin vermenizde, risk analizlerini yapmanızda yarar var. Duygularınızı kontrol etmekte zorlanmanız mümkün. Kendinize daha çok zaman ayırmaya bakmalısınız.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Doğasında huzur, barış, refah olan, teslimiyetten hoşlanan, kavgadan kaçınan Balıklar için bugün beklentilerini karşılayan bir akış var. Yeni konular öğrenmek ve dünya görüşünü zenginleştirmek için çok uygun. Ani ve öngöremediğiniz harcamalar olası ancak gün kendiliğinden gelişen olumlu olaylara gebe o nedenle kaygılanmayın.