Başak

Başak burcu yorum arşivi

03 Temmuz 2020 Başak burcu yorumu

İşlerinizi planlamanız biraz zor olabilir. Çünkü karşılaştığınız bazı olaylar hayal gücünüzü uyandırabilir ve hayaller dikkatinizi dağıtabilir. Çocuklar veya kardeşlerinizin sorunlarını çözmeniz gerekebilir ve bu sırada yapmanız gereken işler gecikebilir. Bu arada daha önce kafanızı meşgul eden konular ile ilgili fikirlerinizi değiştiren gelişmeler olabilir ve olaylara bakış açınız tamamen değişebilir. Bazı karışıklıklar olsa bile kendinizi şanslı hissedeceğiniz bir dönemdesiniz ve geleceğe yönelik uzun soluklu projeleriniz olabilir. Çevrenizin önemsediği güçlü kişilerden etkilenebilirsiniz ve siz de etkileyici olabilirsiniz.

Başak burcunun bugün genel durumu

Pozitif bir bakış açısı benimseyeceksiniz. Böylece insanlar, hem akıl danışmak, hem de rahatlatılmak için size geldiklerinde beklediklerini fazlası ile bulacaklar. Çevrenize umut dağıtabilir, iyimserliğinizi yayabilirsiniz.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Pozitif bir bakış açısı benimseyeceksiniz. Böylece insanlar, hem akıl danışmak, hem de rahatlatılmak için size geldiklerinde beklediklerini fazlası ile bulacaklar. Çevrenize umut dağıtabilir, iyimserliğinizi yayabilirsiniz.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gününüzü hareketli kılan çok şey var. Öğle sonrasında sevdiklerinizle bir arada olmak güzel olabilir.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde iş hayatınızda ve iletişim konularında problemlerle karşılaşabileceğiniz, geçici bir motivasyon düşüklüğü hissedebileceğiniz zamanda iken, 17.00 sonrasında enerjinizin yükseldiği, ilişkilerde ve iş hayatınızda beklentilerinizi net olarak ifade edebileceğiniz güçlü bir zaman diliminde olacaksınız.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal çevrenizdeki insanlarla birlikte oldukça aktif ve keyifli bir gün geçireceksiniz. Sevdiğiniz insanla olan bağlarınız bu aralar son derece kuvvetli. Onunla beraber olmak ve onun arkadaş çevresinde bulunmak hayatınıza güzellikler katabilir.