Başak

Başak burcu yorum arşivi

07 Temmuz 2020 Başak burcu yorumu

Kendinizi yenilemek, yeni idealler ve başka istekler içinde olabilirsiniz. Bu arada iddiacı ve tartışmacı bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız. Eviniz ve yakınlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir ve bu arada fikirleriniz tamamen değişebilir. Şimdilik fikirlerinizi ve projelerinizi anlatmasanız iyi olacak. Yanlış anlaşılmalar olabilir. Aslında sabırlı ve disiplinli tavrınız ile önemli kişileri etkileyebilirsiniz. Anlayışlı ve iyimser kişilerin desteğini alacaksınız ve böylece kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Yakınlarınızın sorunları ile ilgilenmek yerine yabancılar ile birlikte olmak sizin için rahatlatıcı olabilir.  

Başak burcunun bugün genel durumu

Çevrenizdeki insanlarla para konularıyla bağlantılı anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle, idare ettiğiniz meblağlar üzerindeki tasarruflarınızda dikkatli olmalı, gerekirse çevrenin fikirlerini almalısınız.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Kariyerinizle ilgili çeşitli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni bir işe başlayabilir veya var olan işinizde yeni bir çalışmaya yönelebilirsiniz. Gizli bir desteğin yardımı ile başarılı olmanız ve ilerleme kaydetmeniz mümkün.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün elinizde olmayan nedenlerden dolayı bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Kendi iç dünyanızla ilgili kararlar alabilirsiniz. İşlerinizdeki değişimler sizi zorlayabilir. İhmalkarlıktan kaynaklanan hatalar yapmayın. Olaylara karşı kabullenme içinde olabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda dikkatli olmanızda fayda var.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Su grubu olan burçlarla aranız bozulabilir. Özellikle Yengeç burcu dostunuz kırıcı sözler söyleyebilir.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca evinizle ilgili düzenlemeler yapabilir, aile büyüklerinizle önemli konularda rahat diyalog geliştirebilirsiniz. Kendinizi ruhsal olarak iyi ve enerji dolu hissedeceğiniz bugün, ilişkilerinizde rahat bir akış hakim olacak. Akşam saatlerinde özel hayatınızdaki ilişkilerinizde duygusal incinmelere açık bir zamandan geçeceksiniz.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal çevrenizde değişik davranma isteğiniz partnerinizle sorunlara neden olabilir. Parasal konularda birbirinizi provoke etmeyin. İletişiminizde biraz sakin olmalısınız.