Başak

Başak burcu yorum arşivi

07 Ağustos 2020 Başak burcu yorumu

Sabırlı ve anlayışlı tavırlarınız ile hem büyüklerinizin, hem de önemli kişilerin takdirini ve desteğini alacaksınız. Kendinize olan güveninizin arttığı bir dönemdesiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışmalarınızı kararlı bir biçimde sürdüreceksiniz. Sevdiklerinize ilgi gösterebilir ve onlara yardımcı olabilirsiniz. Aynı zamanda sevdiklerinizin yardımını isteyebilirsiniz ve ilişkilerinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde karşılaşacağınız kişiler, olaylar ve gelişmeler sizi heyecanlandıracak ve hayal gücünüz uyanacak. Bazı kaygılarınız olsa bile yapıcı ve kararlı davranmayı sürdüreceksiniz. Yaşam enerjiniz yükseldiği için hayallerin dağıtıcı etkisinden uzaklaşabilirsiniz.

Başak burcunun bugün genel durumu

Aile yaşamınızda süregiden olaylar üzerinde uzunca düşünebilirsiniz. Bazı ilişkilerin gidişatını değiştirerek ipleri elinize geçirmenizi sağlayacak hamleler yapmanız mümkündür.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Yoğun konsantrasyon gerektiren işlere bugün yönelmemeniz faydalı olabilir. Dikkatinizin önem verdiğiniz uzun vadeli planlara kayması mümkündür. Planlarınızı geliştirin.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yeteneklerinizi daha iyi değerlendirebilecek olanaklar var. Başkalarının kaynaklarından yararlanabilirsiniz.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sorunları mantığınızı ön planda tutarak çözmekte ustasınız. Bugün yine sorunlarınız olabilir ancak yardım alarak çözmeye çalışın. Özellikle inatlaşmaktan vazgeçin.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Güzellik ve bakım ürünleri alabileceğiniz, kariyerinizle ilgili güzel bir teklifle karşılaşabileceğiniz bugün, finansal anlamda artıya geçebilir, yeteneklerinizi, çalışma ve işlerinizi en iyi şekilde tanıtabilir, aile büyükleri, kurumlar ve patronlardan destek görebilir, ilişkilerinizde kendinize olan yüksek güveninizle etkili iletişim kurabilirsiniz.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ailevi ilişkilerde sorumluluklarınızla ilgili birtakım endişelerin ve huzursuz ortamların devreye girdiğini görebilirsiniz. Bazı konuşmalarınız aile büyükleriniz tarafından onay görmeyebilir.