Başak

Başak burcu yorum arşivi

27 Ağustos 2020 Başak burcu yorumu

Evinizde tamirat, tadilat, bakım, onarım benzeri işler yapabilirsiniz. Veya arkadaşlarınıza yardımcı olmanız gerekebilir. Ayrıca çocuklar, kardeşleriniz akınlarınızın sorunları ile ilgilenmeniz gerekebilir. Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ziyaretinize gelebilir veya siz gidebilir. Bu arada anneniz ile ilgilenebilirsiniz veya anneniz ile yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz. Hatta çocukluk günlerinizi hatırlayabilirsiniz ve çocukken yaşadığınız yerlere gitmek isteyebilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Çeşitli davetler alabilir ve katılacağınız organizasyonlarda eski arkadaşlarınız ile karşılaşabilirsiniz.

Başak burcunun bugün genel durumu

Yakın çevrenizle olumlu iletişimler içerisine girebileceğiniz bir gündesiniz. Sohbetleriniz keyifli olacaktır. Ciddi konular üzerine tartışmalar, sizin için karanlıkta kalmış bazı noktaları açığa çıkarabilir.

Başak Burcu Kariyer Durumu

İnsanların sizden farklı şekilde düşünmelerini doğal karşılayın. Kendi fikrinizi ifade ettikten sonra, onların da bakış açılarını ortaya koymalarına izin verin. İkisini harmanlayarak uzun vadeli planlarınızda kullanabilirsiniz.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün eve ve ailenize yönelik hassasiyetler ve beklentiler öne çıkmakta. Aynı zamanda arkadaşlarınızla da daha çok şey paylaşabilirsiniz.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yabancılar veya yabancı ülkelerle ilgili bir gün geçirebilirsiniz. İş bağlantıları, yatırımlar, yurtdışındaki mesleki eğitim programları hep günün...

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden planladığınız etkinlikler, davet, organizasyon, sosyal ortamlar, internet alanları ve arkadaş çevrenizle ilgili belirsizlik ve durağanlıklar yaşayabilirsiniz. Kariyer hedefleriniz ve gelecek planlarınız açısından yeni kararlar almamayı tercih etmeniz ve ilişkilerinizi akışına bırakmanız gereken bir gündesiniz.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal ortamlarınız bu aralar oldukça yoğun, aslında biraz yalnız kalmaya ihtiyacınız olabilir. Aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla fikirleriniz konusunda bazı anlaşmazlıklar olsa bile durumları toparlayacaksınız.