Başak

Başak burcu yorum arşivi

24 Eylül 2020 Başak burcu yorumu

Dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Hareketli ve eğlenceli işler yapabilir, enerjik ve istekli olabilirsiniz. Aynı zamanda sabırsız ve tahammülsüz olmanız da mümkün. Beklentileriniz giderek artıyor ve gelişmeler sizin beklediğinizden daha farklı olabilir. Fakat isteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı davranmayı başarabilirsiniz. Bu arada inandığınız şeyler değişiyor olabilir ve hatta idealleriniz tamamen değişebilir. Bugün sevdiğiniz ile birlikte dost davetlerine gidebilirsiniz ve önem verdiğiniz kişiler ile görüşebilirsiniz. []

Başak burcunun bugün genel durumu

Yakın çevrenizle olumlu iletişimler içerisine girebileceğiniz bir gündesiniz. Sohbetleriniz keyifli olacaktır. Ciddi konular üzerine tartışmalar, sizin için karanlıkta kalmış bazı noktaları açığa çıkarabilir.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eve, ailenize yönelik bir konu üzerinde daha fazla durmanız mümkün. Ancak bazı endişeler de gündeme gelebilir.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Arkadaşlarınızı seçerken, maddi çıkarlarınız doğrultusunda karar alacaksınız. Partnerinizle birlikte yurt dışıyla ilgili projeler gerçekleştirme ihtimaliniz var.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Sezgilerinizin ve yeteneklerinizin güçlü olarak vurgulandığı bugün, sevdiğiniz kişiyle romantik bir gün geçirebilir, toplum içinde güzelliğiniz, sevgi dolu taraflarınızla daha fazla dikkat çekebilir ve ilişki teklifleri alabilirsiniz. Finansal konularda başarı elde edebileceğiniz, ilişkilerde mutluluk hissedeceğiniz bir gündesiniz.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Önümüzdeki 3 haftalık süreçte yakın çevrenizde ve iletişimle ilgili işlerinizde güzelliklerle karşılaşabilirsiniz. Tutkularınızı ve duygularınızı kontrol altına almaya mutlaka özen gösterin.