Başak

Başak burcu yorum arşivi

03 Ekim 2020 Başak burcu yorumu

Kafanızı karıştıran durumlar olabilir ve siz çok hızlı düşünebilirsiniz. Zihinsel faaliyetinizin hızlandığı bir dönem ve gelişmeler sizin beklediğinizden çok daha başka yönde gelişebilir. Fakat sizin bakış açınızdan öyle görünüyor olabilir ve aslında meydana gelen olaylar kendi akışı içinde olması gerektiği gibi... Olayları değiştirmek için zorlamak yerine kendi bakış açınızı değiştirmek için gayret gösterirseniz, düşünceleriniz tamamen değişecek ve daha özgür davranmaya başlayacaksınız. Çevrenizi şaşırtabilirsiniz ve beklenmedik bir biçimde kendinizi gösterebilirsiniz. []

Başak burcunun bugün genel durumu

İş konusunda çok mutlu olmayacaksınız, alıngan ve huysuz davranacaksınız. Yıldızlar daha anlayışlı olmanızı tavsiye ediyor. Sevgilinizin kötü ruh halinin sizi etkilemesine izin vermeyin ve durumu rahatlatmaya çalışın.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar bugün çok olumlu olmayabilir ve aceleyle alınmış bir ev ya da araba yüzünden mali kargaşaya yol açabilirler. Yıldızlar özellikle de üçüncü dekantta doğanlar için olumlu bir konumda. Size yeni ortamlarda etkinlikler sunacaklar ve dış bağlantılarınızda da talihli olacaksınız.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün parasal konularda ve harcamalarda sizi meşgul eden konular olabilir. Başkalarının kaynaklarından da yararlanabilirsiniz.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

En küçük aksilikte yerle bir oluyor, en küçük sevinçte göklere uçuyorsunuz. Daha zor engelleri aşmış biri olarak küçük sıkıntıları kafanıza takmamalısınız.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde iş hayatınızda ve iletişim konularında problemlerle karşılaşabileceğiniz, geçici bir motivasyon düşüklüğü hissedebileceğiniz zamanda iken, 17.00 sonrasında enerjinizin yükseldiği, ilişkilerde ve iş hayatınızda beklentilerinizi net olarak ifade edebileceğiniz güçlü bir zaman diliminde olacaksınız.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bu pazar maddi konular daha fazla mercek altında olabilir. Kendinize ve dış görüntünüze önem verdiğiniz bu dönem harcamalarınızı iyice gözden geçirerek adımlar atmaya çalışın. Yakın çevrenize destek olacaksınız.