Başak

Başak burcu yorum arşivi

08 Kasım 2020 Başak burcu yorumu

Bu sabah etkileyici rüyalar görmüş olarak uyanmış olabilirsiniz. Bilinçaltınızın derinliklerinden yükselen arzular rüya aracılığı ile ortaya çıkabilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Bugün kendinizi güçlü ve iyi hissedeceksiniz. Hanım arkadaş ve yakınlarınız ile görüşebilir, uzun zamandır görmediğiniz dostlarınız ile karşılaşabilirsiniz. Bu arada yaşam enerjiniz yükseliyor ve istekleriniz artıyor. Makul olun ve enerji fazlanızı boşaltmak için gayret gösterin. Spor yapabilir, fizik güç gerektiren işlere odaklanabilirsiniz. Ancak kendinizi fazla yormasanız iyi olacak. []

Başak burcunun bugün genel durumu

Sizi değerinizi gösterebileceğiniz başarılı, yeni bir yola sürükleyecek biriyle tanışacaksınız. Çok benmerkezci davranacaksınız ve bu da sevgilinizi rahatsız edecek, birlikteliğinizi zorlayacak. Yıldızlar bu sorunu romantik bir yemek eşliğinde çözmenizi öneriyor.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Sabırsızlığınızı, dilediğiniz gibi davranabileceğiniz bir alan yaratarak yatıştırın. İkinci dekantta doğanlar için bugün biraz gerilimli geçebilir. Ekonomik durum ek bir para gelmesi ihtimali ile değişebilir. []

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İşlerinizde yanlış iletişimden kaynaklanan sıkıntılar çıkabilir. Gün içinde eşinizle ilgili konularla da ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Uğraştıran durumlar söz konusu. Duygusal konuları ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Gün içinde kendinize zaman ayırmaya çalışmalısınız. Sonuçlandırmak istediğiniz işlerinizi öğleden sonraya bırakmayın.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Fırtınalı geçen birkaç gün sizi bir hayli yordu. Hemen dinlenmeye başlamalısınız. Bacak ağrısından şikayet ediyordunuz. Bunu ciddiye alıp doktora görünmelisiniz.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş ortamlarınız ve hizmet etmeniz gereken alanlarınız aktif olacak. İş hayatınızda şansınızı kendiniz yaratmalısınız. Kontrolcü yapınızı dengelemelisiniz. İletişiminiz bu aralar sizi zorlayabilir.