Başak

Başak burcu yorum arşivi

13 Kasım 2020 Başak burcu yorumu

Hareketli bir gün geçireceksiniz. Beklemediğiniz misafirler ve size ihtiyacı olan yakınlarınızla ilgilenmeniz gerekebilir ve bunun sonucunda yaptığınız planlar değişmiş olabilir. Fakat iddiacı ve eleştirici bir tavır içinde olsanız bile artık daha iyimser ve anlayışlı davranmayı başarabilirsiniz. Kariyer yapmak ve sosyal statüsünü yükseltmek isteyenler için uygun fırsatların çıktığı bir dönem... Konusunda uzman olan kişiler, saygı duyulan büyükler sizi destekleyecek ve saygın çevrelere girmenize yardımcı olacak. []

Başak burcunun bugün genel durumu

İşiniz için size yeni bir çevre kazandıracak bir davet sayesinde farklı bir dönem geçireceksiniz. Son dakikada ertelenen bir randevu yüzünden, çok sinirli olabilirsiniz; yeni bir tarih belirlemek bile istemeyeceksiniz!

Başak Burcu Kariyer Durumu

Sizden daha fazla tecrübesi olan kişilerin fikirlerine değer vermezlik etmeyin ve beceriksiz kişileri dinleyerek de vaktinizi harcamayın. Harika fırsatlar kaçırabilirsiniz. Eğer bir girişimi iseniz zorlu hedefinize ulaşabilmek için tüm liderlik niteliklerinizi göstereceksiniz. Yıldızlar girişiminize yardımcı olacak. []

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün günlük işlerde biraz daha sakin kalmak ve sizi öfkelendirebilecek konulara karşı duyarlı olmanız gerekiyor. Ortaklı işler de vurgulanmakta.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Edebiyat... Gün ışığına çıkaracağınız öyle sırlar var ki... Ancak ağzınızdan çıkan her sözü iyi analiz ederek konuşmalısınız.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınızdaki olaylardan en iyi kaçış planınız günlük iş rutininiz içine dalmak ve işlerinizi tamamlamak olabilir. Bunu yaptığınızda kendinizi mutlu ve güçlü hissedeceksiniz.