Başak

Başak burcu yorum arşivi

18 Kasım 2020 Başak burcu yorumu

Bugün isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışacaksınız. Baskı yaratan durumlar olabilir fakat disiplinli ve kararlı bir tavır sergileyeceksiniz ve büyüklerinizin takdirini kazanacaksınız. Geleceğe yönelik isteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı ve azimli olduğunuz bir dönemdesiniz. Hem kendi sağlığınız ile ilgileneceksiniz, hem de yakınlarınızın sağlığına özen göstereceksiniz. Parasal konulara yönelik gelişmeler moralinizi yükseltecek. Yeni gelişmeler olabilir. []

Başak burcunun bugün genel durumu

Yaratıcı doğanız isteklerinize gölge düşürmeye çalışanların üstesinden geleceğinizin bir göstergesi olacak. Yine de çok ileriye gitmeyin. Sevgilinize daha fazla zaman ayırma isteği duyacaksınız ve onu ilgi odağı yapacaksınız. Ona cömertçe güzel hediyeler vereceksiniz.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Bugün durumunuz avantajlı ve iyi fırsatlarla dolu görünüyor. Yıldızlar size faydalı bir haber ve cesur iş projeleri getirecek. Kartlarınızı en iyi şekilde oynamaya çalışın. Yükseleni Koç burcu olanlar ortamın sükûnetini korumak için ortakları, iş arkadaşları ve rakiplerine karşı çok diplomatik davranmalılar. []

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Geleceğinizle ilgili konularda fikirsel olarak destek almak isteyebilirsiniz. Bazı konuşmalar sizi rahatsız edebilir. Gün içinde arkadaşlarınızla zaman geçirebilirsiniz. Gün içinde güçlü kişilerle görüşmeler sağlayabilirsiniz. İşlerinizde istikrar beklentisi olabilir. Destek aldığınız konularda ilerleme kaydedebilirsiniz. Maddi getirisi olan işler gündeme gelebilir.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Arkadaşlarınızı seçerken, maddi çıkarlarınız doğrultusunda karar alacaksınız. Partnerinizle birlikte yurt dışıyla ilgili projeler gerçekleştirme ihtimaliniz var.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Arkadaşlarınızla birlikte keyifli bir gün geçireceksiniz. Sizi şaşırtacak ya da mutlu edecek beklenmedik haberler alabilirsiniz. Gireceğiniz ortamlarda gözler sizin üzerinizde olacak.