Başak

Başak burcu yorum arşivi

17 Aralık 2020 Başak burcu yorumu

Eviniz, çocuklar, arkadaşlarınız ve yakın çevreniz ile ilgilenmeniz gerekebilir ve kafanız karışık olabilir. Fakat bugün keyifli uyanacaksınız ve sevdiğiniz konular ile ilgileneceksiniz. Dostlarınız ile haberleşebilir, ilişkilerinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz. Bugün sevdiğiniz ile birlikte dost davetlerine gidebilir, keyif aldığınız konular ile ilgilenebilirsiniz. İsteklerinizi sempatik bir biçimde ortaya koyabilirsiniz ve olumlu tavırlarınız ile hem karşı cinsi, hem de dostlarınızı etkileyeceksiniz. Felsefe, tarih ve yabancı kültürler ile ilgilenen kişiler ilginizi çekecek. []

Başak burcunun bugün genel durumu

Size adil davranmayan birine karşı mücadele etmeye çalışın ve kaba yorumlar karşısında gözünüz korkmasın. Tam formunuzda olacaksınız; bekarsanız, çok başarılı olacaksınız.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar yaratıcılıktan yana olacak ve keşfedilmemiş alanlarda ya da yurt dışında yeni deneyimlere doğru yapılan açılımları destekleyecek. Kültürel ilgi alanlarınızı genişletin. Eğer bir çalışansanız aydınlanacaksınız; istediğiniz terfi gerçekleşebilir. Yeni görevler daha fazla çaba gerektirecek. []

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde gelecek planlarınızda gelişmeler yaşanabilir. Yeteneklerinizi doğru yönlendirmekte zorlanabilirsiniz. Bazı işleri yeniden hareketlendirmek isteyebilirsiniz. İşlerinizi günün ikinci yarısına bırakmayın. Sorumlu olduğunuz konularda ilerleme kaydetmekte zorlanabilirsiniz. Kabullenmeniz gereken durumlar olabilir.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aşk konusunda artık ciddi tavır takınmalısınız. Sevdiğiniz kişi ciddiyet görmediği zaman bir anda birçok düşünceden vazgeçebilir. Ona yeşil ışık yakmalısınız.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Hareketli birkaç günün ardından dinlenmek önem kazanabilir. Evinizde günü keyifli geçirmenin yollarını bulacaksınız. Para harcamalarınız bu aralar hızlanabilir.