Başak

Başak burcu yorum arşivi

26 Aralık 2020 Başak burcu yorumu

Kendinizi çok farklı hissedeceksiniz. Moraliniz ve kendinize olan güveniniz yüksek. Ancak değer verdiğiniz konularla ilgili duygularınız derinleşmiş olabilir. Fakat kendinizi bugün iyi hissedeceksiniz ve kritiklerinizden uzaklaşıp dikkatinizi gizemli konulara yönelteceksiniz. Gizli bilgiye sahip olanlar ve güçlü kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Gizemli kişiler ve gizlilik gerektiren konular sizi heyecanlandırabilir. Projelerinizi gerçekleştirmek ve yeni atılımlarda bulunmak için harekete geçebilirsiniz fakat aceleci davranmayacak ve şimdilik dinlemeyi tercih edeceksiniz. Gençlerin ve yakın çevrenizin fikirlerini önemseyecek ve stratejinizi gözden geçireceksiniz./p> []

Başak burcunun bugün genel durumu

Satürn sizi zorlayacak. Gözünüzü açık tutun ve dikkatli olun. Olaylara aceleyle yaklaşmayın ve her zaman sakinliğinizi koruyun. Sevgiliniz yaptığınız hatalardan bahsedecek ve bu da sizi dengesiz yapacak. Agresif olmamaya çalışın, iyi halinize yeniden kavuşacaksınız.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Harcamaları sınırlayın, özellikle de fazlasıyla fedakârlık gerektirenleri. Daha olumlu Astral fırsatları kollamak daha iyi olacaktır. İşyerinde düşüncesiz davranmayın. İş arayan birçok genç geçici de olsa tatminkâr ve iyi maaş veren birer iş bulacaklar. []

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Duygularınızı daha iyi ifade edebileceğiniz ve aynı zamanda daha üretken olabileceğiniz bir gündesiniz. Sevdiklerinize zaman ayırabilirsiniz.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Güne yoğun duygular ile başlayacaksınız ve hareketli bir gün geçireceksiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek istiyorsunuz fakat ortaya koymanız pek kolay olmayabilir.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Çok güzel teklifler karşınıza gelecek. Özellikle aile hayatınızda yapmak istediğiniz her türlü iş için ilişkilerinizi devreye sokacaksınız.