Başak

Başak burcu yorum arşivi

03 Ocak 2021 Başak burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve yapmanız gereken işleri gözden geçireceksiniz. Eskiden yaşadığınız olayları, ilişkileri ve dostlarınızı hatırlayabilirsiniz ve içinde bulunduğunuz durumu gözden geçirebilirsiniz. Aslında kendinizden memnun olduğunuz bir dönemdesiniz ve olaylara daha iyimser bir açıdan bakacaksınız. Sizin iyimser ve anlayışlı tavrınız çevrenizi ve sevdiğinizi etkileyecek. İlişkileriniz daha yoğun ve güçlü olabilir. Bugün isteklerinizi sempatik bir biçimde ortaya koyabilirsiniz ve beklediğiniz desteği alabilirsiniz. Aynı zamanda siz de dostlarınıza yardımcı olacaksınız.

Başak burcunun bugün genel durumu

İstediklerini size yaptırmaya çalışacak çok konuşkan bir iş arkadaşınızla uğraşmanız gerekecek. Partneriniz sizi kışkırttığında sakinliğinizi korumalısınız. Mesafeli ve ilgisiz davranarak, onun soğukluğunu karşılık vermeye çalışın.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Bugün kararlılık ve ciddiyet en iyi silahlarınız olacak. Uyumluluğu unutmayın. Bu özellikle de ekonomik açıdan faydalı olacaktır. İkinci dekantta doğanlar ofiste fikirlerine değer verilmesini sağlayacaklar ve hayal kırıklıkları yaratmayacaklar.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün eşiniz veya ortaklarınızla ilgilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizde daha rahat ilerleme sağlayabilirsiniz. Gündeminize yeni işler eklenebilir. İkili ilişkilerinize kendinizi daha rahat ifade edebilirsiniz. Duygusal olaylarda mantığınızı kullanmanızda fayda var. Eşinizle ilgili konularda dağınık hissedebilirsiniz.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İletişim ve haberleşme araçları ile ilgili bazı karışıklıklar çıkabilir. Sabırlı olun ve duyduğunuz haberlere hemen tepki göstermeyin. Yanlış anlamalar olabilir. Sevdiklerinizin davranışlarını doğru bulmuyor olabilirsiniz. Sorunları büyütmeyin. Küçük ayrıntılara takılı kalabilirsiniz. Olaylara bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirseniz, şansınızı iyi kullanabilirsiniz.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, eviniz için yapacağınız harcamalar veya yatırımlarda ilişkileriniz kuvvetli çalışacak. Özel hayatınızda duygularınız yoğun ve biraz da karışık olabilir.