Başak

Başak burcu yorum arşivi

04 Ocak 2021 Başak burcu yorumu

Güne heyecanlı ve keyifli başlayacaksınız. Projeler üzerinde çalışabilir, ekip çalışmaları ve organizasyonlarda başarılı olabilirsiniz. İş arkadaşlarınız ve yakınlarınızla aranızdaki ilişkiler daha sıcak olacak. Sempatik ve neşeli tavırlarınız hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyecek. İsteklerinizi hoş bir biçimde ortaya koyabilir, ikna edici ve etkileyici olabilirsiniz. Bugün dostlarınızdan alacağınız davete sevdiğinizle birlikte gidebilir, eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Kendinize olan güveniniz giderek yükseliyor. Yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız.

Başak burcunun bugün genel durumu

Patronunuz, bağlılığınız ve özverinizi farkederek, size olan minnettarlığını dile getirecek ve iş alanında kendinizi geliştirmenize imkan sağlayacak. Kendinizi çok güçlü, sakin ve son gerginliklerden kurtulmuş hissedeceksiniz. İleriye yönelik önemli adımlar atabilir ve belirli tarihler koyabilirsiniz.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar size iş arkadaşlarınız ve muhalifleriniz karşısında belirgin bir avantaj sunuyor. Bu avantajın tadını çıkarın ve özellikle de organizasyon ve strateji kapasiteleriniz üzerine yoğunlaşın. Yükseleni Boğa olanlar iş ilişkilerinde özellikle dikkatli olmalılar. Yengeç burcundan birinin fesatlığı önemli bir proje için tehlikeli olabilir.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde ikili ilişkileriniz ön planda olabilir. Denge ve uyum arayışı içinde olabilirsiniz. Eşinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Akşama doğru daha çok ortaklı konularla uğraşabilirsiniz. Size kriz yaratacak durumlar ön plana çıkabilir. İletişimle ilgili konularda aksaklıklar olabilir. Ticari konularda mantıklı davranmalısınız.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İletişim ve haberleşme araçları ile ilgili bazı karışıklıklar çıkabilir. Sabırlı olun ve duyduğunuz haberlere hemen tepki göstermeyin. Yanlış anlamalar olabilir. Sevdiklerinizin davranışlarını doğru bulmuyor olabilirsiniz. Sorunları büyütmeyin. Küçük ayrıntılara takılı kalabilirsiniz. Olaylara bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirseniz, şansınızı iyi kullanabilirsiniz.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ailevi alanlarınızda pazar gününe kadar önemli kararlar almamaya çalışın. Emlakla ilgili anlaşmalardan kaçının. Aile bireylerinizle iletişiminizi daha net tutmanızda yarar var.