Başak

Başak burcu yorum arşivi

06 Şubat 2021 Başak burcu yorumu

Hayal gücünüzün oyunlarına kendinizi kaptırmayın ve kuruntulu düşüncelerden uzaklaşın. Aslında daha iyimser ve yapıcı olduğunuz bir dönemdesiniz. Ancak aldığınız haberler kafanızı karıştırmış olabilir. Bu arada yakınlarınızın size ihtiyacı olabilir ve sağlık konuları gündeme gelebilir.Özellikle sağlık ile ilgili çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. Ayrıca eski projeleriniz ve unutulmuş işler gündeme gelebilir. İş arkadaşlarınız ve komşularınız ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine gitmeyin ve tartışma ortamlarından uzak durun.

Başak burcunun bugün genel durumu

Bugun içgüdünüze güvenmeyin ve sizden daha tecrübeli birinin yardımını isteyin. Sakıncalı düşüncelerle kendinizi bunaltacak ve bu durumu sizi ihmal ettiğini düşündüğünüz partnerinizden intikam almak için kullanacaksınız.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Bugün işyerinde zorluk yaşayacaksınız. Şu anki projeleriniz yavaşlayacak ve bir acil durum planı gerekecek. İkinci dekantta doğanların gezegensel enerjisi dikkate değer. İş yapmanın hışmıyla harika sonuçlar elde edecek ve iyi kar elde edeceksiniz.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızda sorumlu olduğunuz işlerde ilerleme sağlayabilirsiniz. İşlerinizi sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz. Üstlerinizle iletişiminize dikkat etmenizde fayda var. İş yerinde göz önünde olmak isteyebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla ilişkiniz önem kazanabilir. Yaşanan değişikliklerde farklı konular gündeme gelebilir.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yeni tanışacağınız kişilerle işbirliği yapacak ve kararlarınızı doğru olarak vereceksiniz. Sevdiğinizle aranızdaki sorunlarda kendinizi iyi sınayın. Sizde de hata olabilir.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş alanlarınız aktif olacak. Çalışmıyorsanız eşinizin ailesiyle bir arada vakit geçirebilirsiniz. Bu aralar kafanız hep bir şeyle meşgul ve aile hayatınızın sorumlulukları sizi bunaltıyor.