Başak

Başak burcu yorum arşivi

03 Nisan 2021 Başak burcu yorumu

Bu dönem sabırsız ve karmaşık bir durum içinde bulunabilir, iddiacı davranabilirsiniz. Bir toplantıda eski bir tanıdığınızla karşılaşmak sizi heyecanlandıracak. Eskiden kalmış ve unutulmuş konular gündeme gelebilir. Geçmişte yaptığınız hataları düşünerek kendinizi yıpratmayın. Bugün dikkatinizi kendinize yöneltecek ve bakımınızla ilgileneceksiniz. Önem verdiğiniz kişiler ile ilgili fikirleriniz değişebilir. Daha sabırlı ve dikkatli davranmayı başaracaksınız.

Başak burcunun bugün genel durumu

Beklenmedik harcamalar çıkabilir ve bu da huzursuzlanmanıza, endişelenmenize sebep olabilir. Aslında bunlar kariyer gelişiminiz için birer fırsat olacak. Çok etkileyici ve çekici olacaksınız; etrafınızdakileri tavlamak kolay alacak ve eğer bekarsanız yeni bir ilişkiye başlayacaksınız.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Bugün kararlılık ve ciddiyet en iyi silahlarınız olacak. Uyumluluğu unutmayın. Bu özellikle de ekonomik açıdan faydalı olacaktır. İkinci dekantta doğanlar ofiste fikirlerine değer verilmesini sağlayacaklar ve hayal kırıklıkları yaratmayacaklar.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Zaman alabilecek durumlar yüzünden bazı planlarınızda değişikliğe gidebilirsiniz. Düşüncelerinizde daha yapıcı olmaya gayret edin.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sosyal konularla ilgilenebilirsiniz. Öğrenmeye açıksınız. Yeni başlangıçlar yapmak için alternatif planlar üretebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda işleriniz artabilir.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Göz önünde olacağınız yerlerde sizi etkileyecek planların peşinden gidebilirsiniz. Biraz tembelliğe ihtiyacınız var. Bu aralar harcama yapma konusunda biraz temkinli hareket etmenizde fayda olacak.