Başak

Başak burcu yorum arşivi

08 Nisan 2021 Başak burcu yorumu

Hareketli bir gün geçireceksiniz ve etkileyici kişiler ile karşılaşacaksınız. İdeallerinizin değiştiği bir dönemdesiniz ve sisteminizi gözden geçirebilirsiniz. Yaşantınızda değiştirmek istediğiniz her ne var ise, bunu gerçekleştirmek için yeni stratejiler yapabilirsiniz. Evrensel konular, dernekler ve benzeri faaliyetler ilginizi çekebilir ve çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. Bu arada yakınlarınızın size ihtiyacı olabilir ve duygularınız derinleşebilir. Hayal gücünüzü yapıcı yönde kullanmak için gayret gösterin ve kaygılarınızı sevdiklerinize yansıtmaktan kaçının.

Başak burcunun bugün genel durumu

Üstlerinizden biriyle, sözleşme konusunda iş birliğinizi tehlikeye atacak bir tartışma ya da anlaşmazlık yaşabilirsiniz. Yeni tanıştığınız bir kişinin sıcak ve kibar davranışları sizi çok etkileyecek ve onun ilgisini çekmek için elinizden geleni yapacak, muhtemelen pohpohlama tekniği kullanacaksınız.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Çok yüksek hedefler belirlemek için şu anda doğru bir zaman değil; yıldızlar olumlu değil. Bu günü durup son zamanlarda olanları düşünmek için kullanın. Yıldızlar ikinci dekantta doğanları hatalı yatırımlar ve kayıpla sonuçlanacak harcamalara karşı gözlerini dört açmaları için uyarıyor.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde Ay burcunuzda ilerlerken duygusal açıdan daha hassas ve koruyucu davranabilirsiniz. Kişisel açıdan önemli konular içindesiniz.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yoğun duygu seli içindesiniz. Dengelerinizi alt üst eden karışık düşüncelerinizi beslemekten yorulmuyorsunuz. Mantığınızı kullanmanız gereken bir dönem.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, dış ortamlarda değişik ve farklı insanlarla bir araya gelmek isteyeceksiniz. Parasal olanaklarınızın artması ilişkinizde yaşadığınız sorunları bir nebze de olsa rahatlatabilir.